Reklam Ver
Anadolu Catering
EGELİ YEMEK
Doyum Yemek
Enginler Catering
Şahhan Catering

Nur Yemek

Firma Hakkında
1970' li yıllarda Dörtyol Sanayi Çarşısı' nda halen faal olan NUR YEMEK lokanta ve yemek üretim tesisini iki ortak olarak "Şen Ortaklar Lokantası" adı altında kuran HALİL İBRAHİM KARAKAŞ Şen Kardeşler Lokantası' nda ev yemekleri lezzetinde yemekleri, tezgah güzelliği ve hizmet kalitesi ile adından söz ettirmiştir

NUR YEMEK TUR. GID. İHT. MAD. LTD. ŞTİ. 1996 yılında başlayan toplu yemek hizmetleri ile her geçen gün kendini yenilemiş ve geliştirmiştir. O yıllarda hizmet kalitesi hijyenik ve sağlıklı yemek hizmetinin simgeleri olan ISO 9001-2000 kalite yönetim sistem belgesi ve HACCP Gıda Güvenliği belgesi sahibi olunmuş, 2000 li yıllara girildiğinde ise sektörümüzle ilgili olan dünya standartlarındaki tüm kalite belgelerini alarak Sakarya' da sektörün öncüsü olmakla beraber Türkiye' nin her yerindeki kurum kuruluş ve fabrikalara hizmet verebilecek hale gelmiştir.

Aynı yıllarda MEHMET KARAKAŞ babasının 1970' li yıllarda yürüttüğü Lokantacılar Odası Başkanlığı' na seçilmiş, genel müdür yardımcısı olan TAMER SAĞLAM' da şirketimizin sektördeki temsilcisi olarak Adapazarı Ticaret Sanayi Odası meclis üyeliği görevine gelmiş ve halen Sakarya' da yemek sektörünü geliştirmek için çalışmaktadırlar.

NUR YEMEK LTD. ŞTİ. günümüzde yeni yapmış olduğu ve 2006 yılının sonlarında faaliyete geçen Marmara Bölgesi' nin en büyük, modern ve 50.000/gün kapasiteli yemek üretim tesisi ile hizmetini sürdürmektedir. İlimizdeki bir çok güzide kurum - kuruluş ve fabrikalarının yemek hizmetini yürütmekle beraber ülkemizin çeşitli yerlerinde de bazı kurum ve kuruluşlarının yemek hizmetini üstlenmiş olup ulusal boyutta bir firma olmaya doğru hızla ilerlemektedir.

Firma Adresi

Dörtyol Sanayii Çarşısı 2.Blok No:73

ADAPAZARI Firma İl
Sakarya

Firma İlçe
Merkez

Firma Tel 1
0264 276 66

Firma Tel 2
0264 275 13

Firma Fax


Firma Web Adresi
info@nuryemek.com.tr

Firma E-Posta Adresi
www.nuryemek.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET