Reklam Ver
Festa Catering
Cancan Catering Yemek
Özer Yemek
DEĞİŞİM YEMEKÇİLİK
Mehim Yemek

Salihli Gıda

Firma Hakkında
1993 Yılında 40 kişilik müşteri kapasitesi,5 işçi istihdamı ile tabldot yemek üretimine başlayan SALİHLİ GIDA SANAYİİ YEMEK İŞLETMESİ, alternatif periyodiklerle 1998 yılına kadar üretimine devam etmiştir.

İş kapasitesi ve işçi istihdamının artması sonucu 1998 yılında şirketleşerek Gıda Sicil ve Üretim izni almış, gıda mühendisi ve teknikeri, uzman yönetim ve mutfak personeli, deneyimli servis elemanlarıyla yaklaşık 6000 kişilik yemek kapasitesine ulaşmıştır.

Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi ön planda tutarak Manisa ili Salihli ilçesi merkez üretim yeri olmak kaydıyla çevre il ve ilçelere yemek üretim dağıtım hizmetini sürdürmektedir.

Fabrikalara, resmi dairelere, toplu işçi çalıştıran işyerlerine ve özel davetlere hijyenik şartlarda ekonomik, sağlıklı, dengeli besin değerleriyle yemek üretimi ve dağıtım hizmetini veren işletme, sürekli iyileştirme felsefesiyle hareket ederek 2004 yılında TSE Hizmet Yeterliliği, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemleri kriterleri ile çalışmaya başlamıştır.

12 yıl başarılı bir süreç geçiren firma tabldot yemek hizmeti yanında açılış, davet ve catering organizasyonlarıyla da göz doldurarak bu sektörde de yerini almıştır.

Firma Adresi
Yeni Sanayi Sitesi, Marangozlar Girişi No:1
Salihli / Manisa

Firma İl
Manisa

Firma İlçe
Salihli

Firma Tel 1
0236 713 07

Firma Tel 2
0532 356 45

Firma Fax
0236 715 08

Firma Web Adresi
www.salihligidasan.com

Firma E-Posta Adresi
bilgi@salihligidasan.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET