Reklam Ver
İnvito Catering
Me-Şe Toplu Yemek
Aş-San Catering
hisar tuncer yemekçilik
Kalkavan Catering

Oruçoğlu Catering

Firma Hakkında
1996 yılında kurulan ORUÇOĞLU CATERİNG Toplu Yemek Hizmetleri gıda konusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Hazır yemek, ziyafet organizasyonu ve kumanyacılık konusunda çalışılmış tecrubeli bir ekibe sahiptir.

1996 yılında Samsun'da kurulan ORUÇOĞLU Restaurant olan ORUÇOĞLU Tesisleri 2002 yılında ORUÇOĞLU Yemek Hizmetleri Nakliyat Turizm San. Tic.Ltd.Şti. olarak İsmet ORUÇOĞLU'nun Yönetim Kurulu Başkanlığı altında başlamış ve hizmetlerini ilerletmek ve geliştirmek için faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Firmamızda kalite bir yaşam prensibidir.İnsanlar güzel şeylere layıktır. İmkanların el verdiği ölçüde bu prensiplerimizi korumaya ve beraberce daha iyi ve güzellerini oluşturmayı hedef olarak görmekteyiz. İnsanı önemseyen, insana yatırım yapan, insan sağlığını ve sağlıklı beslenmesini amaçlayan firmaların öne geçeceği ve yapısal değişimlerin önde olduğu bir yönetim başarılı olacaktır. ORUÇOĞLU Catering olarak, siz müşterilerimizin insan sağlığını ve sağlıklı beslenmesini hedefleyen yapımız vardır. Mevsimsel gıda maddelerini kullanarak, çeşitlilik yaparak günlük ihtiyaçları karşılayan bir beslenme profilini benimsedik. Toplumumuzda beslenmesine yeteri önemi vermeyen işçi kesimi yanında, beslenmesinde diyet uygulayan ve ofis çalışmalarıyla düşük kalorili yemek arzu edenlere kadar geniş bir kitleye cevap vermekteyiz.

İşyerimizin kullandığı gıda maddelerinin sağlık koşullarına uygunluğunu gıda mühendisine ve diyet uzmanına tahlil ve kontrol ettirerek üretim prosesine sunmaktadır. Üretim ve servis aşamalarında çalışan personelimiz hijyenik eldiveni beresi,üretim ve servis elbisesi ile görev yapmaktadır. Mutfak ve serviste kullandığımız ekipmanlar,paslanmaz çelik mamülden olup,sunumda gastrom kaplar ile gerçekleştirilmektedir. Hijyen konusunda personelimize gerekli eğitim verilmiş ve uygulamaları kontrol edilmektedir.

Firma Adresi
Atatürk Mah. T.Özal Cad. 25.Sk. No: 4/5
Şekerpınar / Gebze / Kocaeli

Firma İl
Kocaeli

Firma İlçe
Gebze

Firma Tel 1
0262 658 92

Firma Tel 2
0262 658 99

Firma Fax


Firma Web Adresi
www.orucogluyemek.com

Firma E-Posta Adresi
info@orucogluyemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET