Reklam Ver
Birlik Yemek Catering
Paktat Catering Yemek
Dönmezler Yemek
Selin Yemek
Zerdali Catering

İler Yemek

Firma Hakkında
İlk Madde ve Malzeme tedarikçi firmalardan satın alma aşamasında mutlaka ilgili hammadde ve malzemelerin , Gıda üretim izin belgeleri, Son kullanım tarihleri , Standartlara uygunluğu Yetkili Gıda Mühendislerince kontrol edilip belgeleri temin edilir. İmalatlarında; sürekli yeniliklere açık fakat geleneksel Türk mutfağı yemekleri ve damak tadından ödün verilmeden “ Öncelik Müşteri Memnuniyeti “ politikası izlenmektedir.

Ürünlerde kalite ; İlk madde ve malzeme kullanımında seçilen kalite kontrol sisteminin titizlikle uygulanması , kullanılan hammadde ve malzemenin kalite ve marka düzeyinin yüksek tutulması, İmalat aşamasındaki yenilikçi geleneksel imalat politikası esaslarına bağlı olarak her zaman makul seviyede olmuştur. Ürünlerde sunum öncesi ön planda tutulan müşteri talepleri , sunum ve çeşit zenginliğimizi artırmakta bizleri müşteri memnuniyeti ilkemize ulaştırmaktadır.
Hizmetlerimize müşteri talepleri yön vermekte olup , sonuçta alınan müşteri memnuniyeti Ekibimizin ;
Daha fazla müşteri memnuniyeti , Daha fazla yenilik , Daha fazla hizmet , Daha fazla Kalite sevdasını artırmaktadır.

Personel yemeğinde , yüklenici firma seçimi alternatifinde İLER YEMEK LTD.ŞTİ seçeneğine yer verdiğiniz için teşekkür eder , başarılar dileriz.

Firma Adresi
Ankara Asfaltı 39. Km. Bayramoğlu
Gebze / Kocaeli

Firma İl
Kocaeli

Firma İlçe
Gebze

Firma Tel 1
0262 654 21

Firma Tel 2
0262 654 21

Firma Fax
262 653 47 6

Firma Web Adresi
www.ileryemek.com

Firma E-Posta Adresi
info@ileryemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET