Reklam Ver
Coşkun Yemek Catering
PRENSES YEMEK
Med Yemek Catering
MENGEN YEMEKCİLİK
Mutlu Yemek

Klas Toplu Yemek

Firma Hakkında
Firmamız 05.10.2001 itibaren 10029 sk. No:7 İAOSB adresinde faaliyet göstermekte olup modern ve çağdaş Türk mutfağının eşsiz ve leziz yemeklerini gıda mühendisi kontrolünde uygun hijyenik koşullarda güler yüzü ve disiplini kendisine ilke edinen anlayışıyla hizmet vermektedir. Firmamız ISO 9001:2000 , HACCP  belgesine sahip olmakla birlikte kalitesini daha da çok artırmak amacıyla başlamış olduğu ISO 22000 çalışmalarını da sonuçlandırmış tetkikini başarıyla tamamlamıştır.

Ve ayrıca 01.08.2005 tarihinden itibaren aynı binada bünyesinde faaliyete geçmiş olan PİDE-PİZZA bölümümüzle de sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, iyi çalışmalar dileriz.  

Kalite yönetimi felsefesi ile YEMEK SANAYİ SEKTÖRÜNDE konumunu daha ileriye taşımak üretim kapasitesini de artırarak konumunu daha ileriye taşımak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılamak ve yemek sektöründe öncü üreticiler arasında yer almak.

Misyonumuz ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir.

Hedefimiz ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan üstün performansı   talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

Firma Adresi
10029 Sk. No7 AOSB
Çiğli - İZMİR

Firma İl
İzmir

Firma İlçe
Çiğli

Firma Tel 1
0232 328 21

Firma Tel 2


Firma Fax
0232 328 21

Firma Web Adresi
www.klasyemek.com.tr

Firma E-Posta Adresi
info@klasyemek.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET