Reklam Ver
Dünya Yemek&Organizasyon
Ayberk Catering
Nur Yemek
Irmak Grup Catering Tic.Ltd.Şti
Itır Catering Yemek Organizasyon

Paktat Catering Yemek

Firma Hakkında

Endüstiyel yemek sektörünün gereklerine uygun,teknik donanımlı,sağlıklı ve hijyenik bir alt yapıya sahip firmamız,Türkiye'nin lider kuruluşlarınahizmet etme yarışında ilerlemektedir.Taşıma yemeği yanı sıra,okul şantiye,fabrika gibi çeşitli kurum ve kuruluşların yemek ihtiyaçlarını karşılaması için yerinde üretim,servis ve sonrası hizmetlerin organizasyonunu yapmaktadır.Hazır yemek üretiminde;hazırlık aşamasından,nihai tüketim noktasına kadar ki süreçte,denetim,yönlendirme,profesyonel ekip anlayışı ile hareket etmekte olan firmamız siz sayın müşterilerimizin sınırsız memnuniyetini sağlamak için üretim yapmaktadır.

Amacımız karın doyurmak değil "sağlıklı ve dengeli beslenme" olmalıdır.Bunun için "lezzet-yaşam-sağlık" sunuyoruz.Müşterilerimizin iş faliyetlerine uygun,enerji ve kalori ihtiyaçları hesaplanarak gıda mühendisleri tarafından hazırlanan yemek menüleri aylık üretim planlamaları ile müşterilerimizin hizmetin sunmaktadır.Üretimlermizde kullanılan malzemeler ülkenin önde gelen kuruluşlarından temin edilmekte olup,müşteri istem ve talepleri dikkate alınmaktadır."Söylediklerin değil kanıtlayabildiklerin önemlidir."ilkesine inanarak imalat ve servislerimiz dilediğiniz zaman ziyaretinize açıktır. Değerlendirileciğimizi ümit ederek,ziyaretinizi bekler,öneri ve eleştirilerinizl daha da mükemmeli sağlayailme inancı ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Hedefimiz

Bütün sektörlerde bilgi ve teknoloji,başarının altyapısını oluşturur.Toplu beslenme sektörü de daha bir zorunluluk kazanır.Paktat bu sağlıklı gelişmenin üreticilere yüklediği sorumluluğun bilincindedir.Bilimsel ve hijyenik olmayan gıda üretiminin birey ve toplum sağlığına verdiği zararları görmektedir.Bu nedenle insan sağlığının daha bir önem kazandığı günümüzde Türkiye için önerilen günlük enerji miktarı dikkate alınarak üretim planlaması ile menüler yapılmaktadır.

Üretimde Hijyen 

Paktat Catering,göze hitap eden görsel yüzüyle,teknolojik donanımlı üretim tesisleriyle,yüksek iş gücüne sahip eğitimli kadrosuyla,üretimin hijyenik ortamda yapılmasının hakkını vermeye çalışmaktadır.

Kalite Politikamız

Gıda sektörüne hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini standartlar ve yasalar çerçevesinde karşılamak...

Bu değer süreçlerin her aşamasında iş sağlığı ve güvenlğine azami özen göstererek birey,toplum ve doğaya karşı sorumluluk bilinciyle sosyal yükümlüklerimizi tavizsiz yerine getirmek.

Bu önceliklerimizi hergün yenileyerek kalite ve insan sağlığından ödün vermeden çalışmalarımızı ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak ekip ruhu ile hareket etmek.

Çünkü toplam kaliteye,tüm yönetim sistemlerinin kullanılmasıyla ulaşmak mümkün olacaktır.

Belgeler 

  • Iso 9001
  • Iso 22000

Hizmetler

  • Taşıma Yemek
  • Yerinde Üretim
  • Davet Organizasyon


Firma Adresi
Aşağı Dudullu Mahallesi Çamlıca Caddesi No:25/A Dudullu - İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Ümraniye

Firma Tel 1
0216 610 09

Firma Tel 2


Firma Fax
0216 610 09

Firma Web Adresi
www.paktatcatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@paktatcatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET