Reklam Ver
KİRAZ YEMEK
Ufuk Yemek Catering
EMG Yemek Catering Tabldot
ALYA YEMEK ÜRETİM GIDA PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ
hisar tuncer yemekçilik

Özmurat Catering Yemek

Firma Hakkında

Firmamız Özmurat Tabldot;

1986 yılından beri toplu yemek sektörünün köklü firmalarından olup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gıda mühendisleri denetiminde, hijyenik şartlarda, yetkin personeline sürekli eğitim vererek, teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

» Kalite Politikası

ÖZMURAT TABLDOT  kuruluş amacına uygun, kalite yönetim ve haccp gıda güvenlik sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ve şartlara uygunluk için taahhüt içerecek şekilde bir kalite politikasını  oluşturmuştur. YGG toplantılarında  kalite politikası, gerekli görüldüğünde değiştirilebilir.Kalite politikası Dök No: DD / 5.3 / 01’ de belirtilmiştir.


Profesyonel Yaklaşımdaki Önemli Ayrıntılar….

  • Gramaj ve kalori değerleri belirlenmiş mönülerde 365 gün kesintisiz üretim.
  • Üretimin her aşamasında kullanılan malzemelerin ve pişmiş ürünlerin özelliklerine uygun şartlarda muhafaza için farklı soğuk odalar.
  • Üretimin her aşamasında taze ürün seçimi.
  • Ürünlere özel soğuk hava depoları.
  • Derin dondurucu üniteleri kuru erzak depolarında hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun muhafaza.
  • Köşesiz paslanmaz çelik kaplarda yapılan üretim ve servis.
  • Resmi kuruluşlarca 3 ve 6 aylık devrelerde yapılan periyodik sağlık kontrolü.
  • Mikrobiyolojik kontrolü yapılarak özel bölümlerde arıtılmış su kullanımı.
  • Üretilen yemeklerden alınan yemek örnekleri.
Firmamız İSO 9001 – 2000 ve HACCP sistemini üretim aşamasında başarıyla yürütmektedir.

TAŞIMA YEMEK

İzmit’ ten çorlu’ya kadar  her yerde özmuratÖzel araç filolarımız ile  zamanında hijyenik servis.
Toplu yemek dağıtımında en modern thermoboxlar kullanılır.yemekler,koku ve görünümü bozmayan, bakteri gelişimini önleyen ve ısıyı 8 saatte –5 +5 derece koruyabilen thermoboxlarla  zamanında ulaştırılır.dağıtımda kaliteli  bir hizmet anlayışıyla,lezzetleri sizler ile buluştururuz.sevkiyatı gerçekleştirilen yemekler benmarilere boşaltılarak yemek saatine kadar uygun sıcaklıkta muhafaza edilir .yemek servisi eğitimli  servis elemanları tarafından gerçekleştirilir.

YERİNDE YEMEK

Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla mutfağınızı kuruyoruz. Müşterilerin tercihine istinaden , yerinde yemek üretimi taleplerini karşılayan Özmurat ‘ ın başarısını bu alandaki başarısını uzun yıllardır hizmet verdiği ,sektöründeki lider firmalar ortaya koymaktadır.haccp sistemine uygun hale getirilen üretim noktalarında tüm kalite sistemleri işleyişe dahil edilir. İnsana yapılan yatırım uygulaması bu konudaki en önemli ayrıntıyı oluşturur.kurulacak tüm mutfaklarda  özmurat’ın yetiştirdiği deneyimli,uzman ekip görev alır.

KOKTEYL

ÖZM ’ın profesyonel ve deneyimli kadrosu, sizlere her türlü catering hizmetini uluslararası standartlarda sunuyor.
Dilerseniz; hizmetin yapısını birlikte oluşturabilir... Dilerseniz; sizin için belirlediğimiz üç temel hazır yemek opsiyonundan birini şirketiniz için tercih edebilirsiniz...

Opsiyon (a)
Mönüleriniz, kuruluşunuzun kendi mutfağında deneyimli Özmurat personeli tarafından HACCP kalite standartlarında hazırlanır. Servis ve sonrası tüm diğer hizmetler, Özmurat personeli tarafından gerçekleştirilir.

Opsiyon (b)
Mönüleriniz, tesisimizde pişirilip hazırlanır, yemek servisi ve tüm mutfak hizmetleri uzman Özmurat personeli tarafından gerçekleştirilir.

Opsiyon (c)
Mönüleriniz tesisimizde pişirilip hazırlanır ve dilediğiniz zamanda mutfağınıza hazır şekilde teslim edilir. Yemek servisi ve diğer hizmetler, şirketiniz personeli tarafından sağlanır.

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

Açılışını kutlamak istediğiniz tüm mekanlarda ve temel atma törenlerinde ,Planlama sürecinin her aşaması standart bir paket program sunmak yerine müşteri istekleri göz önünde bulundurularak yürütülmektedir. Yapılacak her açılış farklı tarzda mekanlar ile ilgili olduğundan bu tarz organizasyonlarda "Butik Organizasyon " olarak adlandırılan müşteri ve amaç odaklı organizasyon hizmeti vermeyi tercih ediyoruz.Firma Adresi
Ihlamurkuyu Mahallesi Safi Sokak No:20 / B Tepeüstü

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Ümraniye

Firma Tel 1
0 216 611 09

Firma Tel 2
0 216 611 09

Firma Fax
0 216 611 09

Firma Web Adresi
www.ozmurat.com

Firma E-Posta Adresi
ozmurat@ozmurat.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET