Reklam Ver
ÖZDEMİR YEMEKÇİLİK
Kaan Toplu Yemek
Maydanoz Catering & Organizasyon
SÜVARİ YEMEKÇİLİK
Ceyhan Yemek

Afiyet Catering

Firma Hakkında

Afiyet Gıda temel ilkesini müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve 1995 yılında yemek üretimi ve catering alanında hizmet vermeye başlamıştır. Kalite ve hijyen şartlarından ödün vermeyen üretimi ve hizmeti sayesinde Afiyet Gıda kısa sürede sektörün güçlü firmaları arasında yerini almıştır.

Afiyet Gıda olarak biz;

    * Hazır yemek servisi
    * Her tür catering hizmeti (açılış, temel atma, ödül töreni, nişan, düğün, piknik vs. gibi)
    * Yerinde mutfak kurulumu ve yönetimi

Gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Afiyet Gıda, temel ilkeleri doğrultusunda, arzu ettiğiniz hijyen ve kalite şartlarına uygun üretim yapabilmek amacıyla gerekli alt yapıyı oluşturmuştur. Profesyonel mutfak ekibi tarafından, gıda mühendisimizin kontrolünde, hazırlanan yemeklerimiz yine profesyonel mutfak ekipmanları kullanılarak servise hazır hale getiriliyor.

ISO 9001 : 2000 belgesine sahip tedarikçilerimizden aldığımız malzemelerimizle kalite devamlılığını sağlamayı hedefliyoruz. Kısa sürede 5000’e çıkan kapasitemizle müşterilerimize ev yemeği hafifliğinde, hijyen ve kalite şartlarına uygun, sağlıklı ürünler üretmekteyiz.

Mönülerimiz gıda mühendisimiz ve firma yetkilileri tarafından titizlikle insana gerekli günlük protein, karbonhidrat, vitamin ve kalori değerlerine göre hazırlanmaktadır. Her ay değişen standart mönümüzün yanı sıra müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hazırlanan özel mönülerimiz de bulunmaktadır.

Firmamız yemek konusunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sizlere sunmak için gerekli tüm kapasite ve anlayışa sahiptir.

En yakın zamanda görüşmek üzere…

 

Visyon ve Mizyon 

Misyonumuz; 

Müşterilerimizin en kaliteli, hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.
Vizyonumuz;

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların el verdiği koşullar çerçevesinde, yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır.
Hijyen politikamız;

Afiyet Gıda olarak biz, halk sağlığının ve güvenliğinin en üst seviyede korunmasını sağlamaktan yola çıkarak müşterilerimize en sağlıklı ve lezzetli yemekleri sunmayı hedeflemekteyiz.
Kalite Politikamız;

Afiyet Gıda olarak biz; üretimimizin tüm aşamalarında hijyenik ve lezzetli yemekler üretmeyi, beslenme ilkelerine ve gıda ile ilgili mevzuata uyarak, insan sağlığı ve çevrenin korunmasını sağlamayı, yemek verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini ölçerek sürekli geliştirmeyi, çalışanların kişisel yeteneklerini geliştirmek, onlardan en etkin biçimde yararlanmak amacı ile, sürekli eğitimden geçmelerini sağlamayı, kalite politikası olarak benimsemekteyiz. 

 Firma Adresi
Bayraktar Bulvarı Tavukçu Yolu Yunus Sokak No:38
Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Ümraniye

Firma Tel 1
0216 313 59

Firma Tel 2
0216 466 20

Firma Fax
0216 365 96

Firma Web Adresi
www.afiyetcatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@afiyetcatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET