Reklam Ver
Dünya Yemek&Organizasyon
Kervan Catering
HARMAN YEMEK
hisar tuncer yemekçilik
Avrasya Yemek

Üçler Toplu Yemek

Firma Hakkında
24 yıllık sektörde tecrübesi, TSE belgesinden sonra almış olduğu ISO 9001 belgesi, HACCP belgesi ve profesyonel ekibi ile tüm sektör dallarında gıda üzerine müteahhitlik hizmeti veren bir CATERİNG kuruluşudur.

Temel ilkeleri olan MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, TOPLAM KALİTE, PROFESYONEL ORGANİZASYON YAPISI ve LOJİSTİK DESTEK BİRİMLERİ ile sektörün öncü kuruluşlarındandır. Tüm CATERİNG hizmetlerimizden hizmet öncüsü ve sonrası hijyenik ve kalorisel sorumluluğun çalışmaları istikrarlı ve prensipli bir şekilde yürütülmektedir.

Üretim safhasında Kalite Güvenceden sorumlu Gıda Mühendisimiz, hizmet sonrası sorumluluklarımızı ise ayrı bir Gıda Mühendisimiz sağlamaktadır. Müşteri İlişkileri ve Pazarlama ekibimiz ile tüm müşterilerimizin değişen talep farklılıklarını takip etmek, uygulamak ve daha çağdaş ve görsel sunum zenginliklerinin sağlanması için gerekli prensipler doğrultusunda çalışmaktadır.

Şirket içi ve dışı maksimum koordinasyonun sağlanması, birimler arası verimliliğin artırılması ve bunun müşteri beklentilerinin karşılanması olarak sizlere yansıtılması için Planlama Departmanımız, sorumluluğunun bilinci ile çalışmaktadır.

Günümüz Ekonomik şartları gözönüne tutularak en optimal maliyet hesapları yapılarak siz, sayın müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli hizmetlerimizi sunmak gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Üçler Yemek Gıda Sanayi, bu sektördeki yeri itibari ile almış olduğu sorumluluğun önemini bilmekte ve uygulamaktadır. Hızla değişen global dünyadaki tüm Teknik ve Endüstriyel yenilikleri takip ederek, bunların adaptasyonunu sürdürmektedsir. Tek hedefimiz: "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve TOPLAM KALİTE" dir. Firma olarak bize göstermiş olduğunuz ilgi ve duyarlılığa teşekkür ederiz.

Firma Adresi
Halide Edip Adıvar Mh. Bahçecik Sk. No:31 80270
Şişli / İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Şişli

Firma Tel 1
0212 221 46

Firma Tel 2
0212 221 29

Firma Fax
0212 221 45

Firma Web Adresi
www.ucleryemek.com

Firma E-Posta Adresi
info@ucleryemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET