Reklam Ver
Yepida Toplu Yemek
Ceyhan Yemek
A YEMEK CATERİNG SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
TADIN YEMEK
Salihli Gıda

Itır Catering Yemek Organizasyon

Firma Hakkında
Personel yemeğinizi kendiniz üretiyorsunuz ama personeli memnun edemiyor, üstelik maliyetleri de bir türlü aşağı çekemiyorsanız,

Bir yemek şirketinden yemek alıyorsunuz ama yemeklerinden ve hizmetinden memnun değilseniz,

Yemekler ve hizmet iyi ama fiyat çok pahalı diyorsanız,

Kısaca yemekle ilgili bir probleminiz varsa, lütfen bizi arayın, çözüm ortağınız olalım. Hem personel yemeğini bir problem olmaktan çıkaralım, hemde yemek giderlerinizi azaltalım.

Emin Adımlarla Zirveye Doğru . . .

Yemek hizmetlerinin yeterli eğitim ve kültür düzeyine sahip olmayan ehliyetsiz insanların ellerine terk edildiği tespiti ile toplu yemek hizmeti alanında 2000 yılında faaliyete başlayan ITIR GIDA kısa süre içerisinde önemli bir başarı yakalamış, on yıllardır bu alanda faaliyet gösteren şirketlerle kalite rekabetinde öne geçme yarışı içerisine girmiş bulunmaktadır.

3000 yemek / gün kapasiteli çağdaş yemek üretim tesislerinde, hijyenik ortamda eğitimli personeli ile yemek üretimine devam eden şirketimizin kısa dönemdeki hedefi kaliteden ödün vermeden sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmektir. Uzun dönemli hedefimiz ise bu alanda zirveye yerleşmektir.

Bizim hünerimiz sizin damak tadınız.

Kalite Politikamız

Sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile hareket eden ITIR GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak amacımız HACCP sistemini uygulayarak %100 gıda güvenliği sağlamak, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda ve müşteri beklentilerinin de üstünde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili tüm ulusal ve uluslararası standartlar ve yasal mevzuat hükümlerine uyarak, kalitemizi sektörümüze önderlik yapacak düzeye çıkarmak, şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü yükseltmektir.

Bu amaca ulaşmak için, çalışanlarımızın şirketimizin en önemli yapı taşları olduğu bilinci ile her seviyedeki ITIR GIDA personelinin iş içerisinde eğitilerek mesleki gelişmelerine katkıda bulunmayı, huzurlu, güvenli bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak amacıyla tüm imkanlarımızı seferber etmeyi ve onların memnuniyetini artırmayı politikamızın bir parçası olarak benimsemekteyiz. Firma Adresi
Gürsel Mh. Nurtaç Cd.No:17/1-A Kağıthane

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Şişli

Firma Tel 1
0212 222 04

Firma Tel 2
0212 222 04

Firma Fax


Firma Web Adresi
www.itircatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@itircatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET