Reklam Ver
Alfa Kurumsal Hizmetler
ANTALYA YEMEK
MİNİK DEVLER OKULU
Polat Yemekcilik
Ufuk Yemek Catering

Cuisine Catering

Firma Hakkında
CUISINE CATERING GROUP, 1991 yılından itibaren yiyecek-içecek sektörünün değişik alanlarında faaliyet göstermektedir.
1991 -     Levent'te açtığı ilk şubesi Cuisine Ready Meal ile self-service restaurant hizmeti vermeye başladı. Zengin salata çeşitleriyle ve değişik mutfak seçenekleriyle o dönemde farklı bir konsept oluşturdu. Ayrıca ilk açıldığı günden itibaren Take-Away hizmeti ile dışarıdan paketlenmiş yemek alma kültürünün gelişmesine öncülük etti.
1992 -     Motosikletli paket servisini Delivery Service Türkiye'de ikinci uygulayan işletme olan Cuisine, motosikletle evlere ve işyerlerine hizmet vermeye başladı
1993 -     Etiler Alkent Hillside Club içerisindeki açılan Hillside Cuisine Restaurant & Bar ile hizmet verdi. Kendine has ortam ve dekorasyonu ile Fine-Dining Restaurant işletmeciliğini iki sene sürdürmüştür. Özel ülke mutfak geceleri, canlı müzikli geceler ve zengin brunch'lı pazar günleri ile ismini duyurdu.
1994 -     Akmerkez'in açılmasıyla, Fast-Food olarak Akmerkez Food Court'da ikinci şubesiyle faaliyete geçti, 1999 yılı sonuna kadar Akmerkez'de hizmet verdi.
1994 -     3. şubesini franchising vererek işyerlerinin yoğun olduğu Gayrettepe'de açan Cuisine, iki sene sonra isim hakkını geri almıştır.
1995 -     Party Service için kurulan yeni şirket ile davetlerde ikram hizmeti vermeye başlandı. Her geçen sene organizasyon alt yapısını güçlendirerek büyük organizasyonlara imza attı, bugüne kadar binlerce ikram hizmeti verdi.
1996 -     Toplu Yemek Üretim Servisine başlandı ve genelde Levent çevresindeki şirketlere hizmet verilmeye başlandı.
1998 -     Genelde beyaz yakalı çalışan kurumsal işletmelere proje bazında hizmet vererek toplu yemek hizmetini İstanbul geneline yaydı.
2000 -     1991'den beri yılbaşı dönemlerinde sunduğu yılbaşı hindisi & yılbaşı sofrası organizasyonunu yemeksepeti.com ile tüm İstanbul'a servis verilmeye başlandı
2001 -     Davet ikramı yanında süsleme hizmeti verilmeye başlandı.
2002 -     Komple organizasyon hizmeti verilmeye başladı.
2005 -     Seyrantepe girişinde yer alan şu anki merkezinin inşaat süreci başladı. Profesyonel şirketlerce tam donanımlı yeni yapısı oluşturuldu.
2006 -     Mart ayında inşaatı biten yeni merkeze taşınıldı.
2006 -     Eski Cuisine logosu üzerinde değişiklik yapılarak kurumsal yapı yenilendi. Catering Group çatısı altında yeni bir oluşuma gidildi.
2006 -     Bünyesinde oluşturduğu Elegance markasıyla süsleme organizasyonu daha profesyonel bir platforma taşındı.
2006 -     Daha önce organizasyon içerisinde verilen müzik ve ses sistemleri hizmeti Harmonie markası ile lanse edilmeye başlandı.
2006 -     Cuisine Endüstriyel Mutfak grup içerisindeki yerini aldı. 18 sene tecrübeli endüstriyel paslanmaz mutfak ekibi Cuisine ailesine katıldı.
2006 -     Cuisine Hazır Yemek & Mezze markası ile marketlerde sıcak yemek ve meze satışına Kanyon Macrocenter'da başlandı.
2006 -     Yeni işletmemizdeki ve tüm projelerimizdeki üretim ve hizmet kalitemizi ISO 9001:2000 ve ISO 22000:2005 standart belgeleri ile tescilledik.
2007 -     Ataşehir Migros, İstinye Migros ve Acarkent Macrocenter'da Cuisine Hazır Yemek & Mezze hizmet verilmeye başladı.   

Firma Adresi
Huzur Mahallesi Çamlık Caddesi No:3
(Seyrantepe Girişi)     Şişli - İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Şişli

Firma Tel 1
0212 325 19

Firma Tel 2


Firma Fax
0212 325 19

Firma Web Adresi
www.cuisine-tr.com

Firma E-Posta Adresi
cuisine@cuisine-tr.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET