Reklam Ver
Festa Catering
Doyum Yemek
ALYA YEMEK ÜRETİM GIDA PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ
Teyvaş Toplu Yemek
Çelebi Catering

Cuisine Catering

Firma Hakkında
CUISINE CATERING GROUP, 1991 yılından itibaren yiyecek-içecek sektörünün değişik alanlarında faaliyet göstermektedir.
1991 -     Levent'te açtığı ilk şubesi Cuisine Ready Meal ile self-service restaurant hizmeti vermeye başladı. Zengin salata çeşitleriyle ve değişik mutfak seçenekleriyle o dönemde farklı bir konsept oluşturdu. Ayrıca ilk açıldığı günden itibaren Take-Away hizmeti ile dışarıdan paketlenmiş yemek alma kültürünün gelişmesine öncülük etti.
1992 -     Motosikletli paket servisini Delivery Service Türkiye'de ikinci uygulayan işletme olan Cuisine, motosikletle evlere ve işyerlerine hizmet vermeye başladı
1993 -     Etiler Alkent Hillside Club içerisindeki açılan Hillside Cuisine Restaurant & Bar ile hizmet verdi. Kendine has ortam ve dekorasyonu ile Fine-Dining Restaurant işletmeciliğini iki sene sürdürmüştür. Özel ülke mutfak geceleri, canlı müzikli geceler ve zengin brunch'lı pazar günleri ile ismini duyurdu.
1994 -     Akmerkez'in açılmasıyla, Fast-Food olarak Akmerkez Food Court'da ikinci şubesiyle faaliyete geçti, 1999 yılı sonuna kadar Akmerkez'de hizmet verdi.
1994 -     3. şubesini franchising vererek işyerlerinin yoğun olduğu Gayrettepe'de açan Cuisine, iki sene sonra isim hakkını geri almıştır.
1995 -     Party Service için kurulan yeni şirket ile davetlerde ikram hizmeti vermeye başlandı. Her geçen sene organizasyon alt yapısını güçlendirerek büyük organizasyonlara imza attı, bugüne kadar binlerce ikram hizmeti verdi.
1996 -     Toplu Yemek Üretim Servisine başlandı ve genelde Levent çevresindeki şirketlere hizmet verilmeye başlandı.
1998 -     Genelde beyaz yakalı çalışan kurumsal işletmelere proje bazında hizmet vererek toplu yemek hizmetini İstanbul geneline yaydı.
2000 -     1991'den beri yılbaşı dönemlerinde sunduğu yılbaşı hindisi & yılbaşı sofrası organizasyonunu yemeksepeti.com ile tüm İstanbul'a servis verilmeye başlandı
2001 -     Davet ikramı yanında süsleme hizmeti verilmeye başlandı.
2002 -     Komple organizasyon hizmeti verilmeye başladı.
2005 -     Seyrantepe girişinde yer alan şu anki merkezinin inşaat süreci başladı. Profesyonel şirketlerce tam donanımlı yeni yapısı oluşturuldu.
2006 -     Mart ayında inşaatı biten yeni merkeze taşınıldı.
2006 -     Eski Cuisine logosu üzerinde değişiklik yapılarak kurumsal yapı yenilendi. Catering Group çatısı altında yeni bir oluşuma gidildi.
2006 -     Bünyesinde oluşturduğu Elegance markasıyla süsleme organizasyonu daha profesyonel bir platforma taşındı.
2006 -     Daha önce organizasyon içerisinde verilen müzik ve ses sistemleri hizmeti Harmonie markası ile lanse edilmeye başlandı.
2006 -     Cuisine Endüstriyel Mutfak grup içerisindeki yerini aldı. 18 sene tecrübeli endüstriyel paslanmaz mutfak ekibi Cuisine ailesine katıldı.
2006 -     Cuisine Hazır Yemek & Mezze markası ile marketlerde sıcak yemek ve meze satışına Kanyon Macrocenter'da başlandı.
2006 -     Yeni işletmemizdeki ve tüm projelerimizdeki üretim ve hizmet kalitemizi ISO 9001:2000 ve ISO 22000:2005 standart belgeleri ile tescilledik.
2007 -     Ataşehir Migros, İstinye Migros ve Acarkent Macrocenter'da Cuisine Hazır Yemek & Mezze hizmet verilmeye başladı.   

Firma Adresi
Huzur Mahallesi Çamlık Caddesi No:3
(Seyrantepe Girişi)     Şişli - İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Şişli

Firma Tel 1
0212 325 19

Firma Tel 2


Firma Fax
0212 325 19

Firma Web Adresi
www.cuisine-tr.com

Firma E-Posta Adresi
cuisine@cuisine-tr.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET