Reklam Ver
Gül Catering
ÖZATA YEMEK
Birtat yemek gıda dağıtım san.tic.dış.ltd.şti
HARMAN YEMEK
Mendika Yemek Catering

Dudo Catering

Firma Hakkında

Dudo Catering, Cent Koleji Sosyal Tesislerinde ve İstanbul'un seçkin mekanlarında, eğitimli kadrosu, geniş menü seçenekleri ve profesyonel yaklaşımı ile birkaç kişilik özel davetlerden büyük toplantı ve kongrelere kadar bir çok organizasyona imza atmıştır.

Düğünler, kokteyller, balolar ayrı bir özenle organize edilmektedir. 30 yılı aşkın tecrübesi ile işletmecimiz Namık Kaya 1000'in üzerinde düğün organizasyonu gerçekleştirmiştir. Dünyanın en büyük sağlık kongrelerinden Dünya Kemoterapi Kongresi'nin Kokteyl ve Gala Yemeğini (1500 Kişi) Antalya Kültür Parkta ve Dünya Fizik Kongresi'nin Gala Yemeğini (1000 Kişi) Dolmabahçe Sarayı Hasbahçe'de gerçekleştirmiştir. Ayrıca Zeytinburnu Hipodrom'da İstanbul Üniversitesi Mezuniyet Töreni (10.000 Kişi) Yiyecek ve İçecek Organizasyonu ile 3 Cumhurbaşkanı, 2 Başbakan, yabancı Devlet ve Bilim Adamları ve çok sayıda seçkin Siyasetçi ve İş Adamının iştirak ettiği organizasyonları gerçekleştirmiştir.

İşletmecimiz Namık Kaya, İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri'nin kurulmasını, modern, çağdaş bir hale gelmesini sağlamış ve uzun yıllar işletmeciliğini yapmıştır.

İşletmecimiz Haşim Lama, İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa ve Maçka Sosyal Tesisleri'nin kurulmasını, modern, çağdaş bir hale gelmesini sağlamış ve uzun yıllar işletmeciliğini yapmıştır.

 

Seçkin Referanslarımızdan Bazıları:

   1. Süha Cent - Cent Eğitim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
   2. Prof. Dr. Kemal Alemdaroğlu - Eski İstanbul Üniversitesi Rektörü
   3. Prof. Dr. Bülent Berkarda - Eski İstanbul Üniversitesi Rektörü
   4. Prof. Dr. Sıdık Yarman - Eski Işık Üniversitesi Rektörü
   5. Prof. Dr. Kemal Kafalı - Eski Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü
 Firma Adresi
Cent Koleji ve Sosyal Tesisleri Şalcıkır Cad. Akıncılar Sok. No: 70
Tarabya - İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Sarıyer

Firma Tel 1
0212 223 60

Firma Tel 2
0212 223 67

Firma Fax
0212 223 57

Firma Web Adresi
www.dudo-catering.com

Firma E-Posta Adresi
info@dudo-catering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET