Reklam Ver
YARENLER YEMEK
Altun Yemek Sarayı Ltd. Şti.
Irmak Grup Catering Tic.Ltd.Şti
Ezgi Catering
GİZAY EV YEMEKLERİ

SU-ŞA Catering Yemek

Firma Hakkında

“DEV GİBİ ESERLER VERMEK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞIYORUZ.”

Dışarıdaki hayatın çoğu; okul, işyeri gibi topluca yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerde geçer. Bu zaman dilimlerinde dışarıda beslenmek zorunda kalırız. Kendi kontrolümüzde olmayan bu durum; yaşam kalitemizin önemli parametrelerinden biri olan fiziksel ve ruhsal sağlığımızı direkt etkiler. Kaliteli ve güvenli gıda, bu konuda çok önem kazanmaktadır.

YILDIZ CATERİNG’ de; yemek üretimi ve servis hizmetleri, firmaların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, istenen çeşitte mönü üretip, bu yönde tüm organizasyon ihtiyaçlarını gerçekleştirmektedir.

Bu amaçla hazır yemek sektörünün deneyimli yöneticileri ve personelini bir araya getirerek YILDIZ YEMEK ÜRETİM VE TEMİZLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında bir yapı oluşturduk. Kurum kültürümüzün iyi niyet ve ticari ahlakın getireceği, kaliteli, lezzetli, hijyen yemek, mükemmel servis ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması yönündedir.

Bu doğrultuda siz konuklarımızın memnuniyeti, catering hizmeti adına sürdürmekte olduğumuz yolculukta pusulamız olacaktır.

SAYGILARIMIZLA,  

MİSYONUMUZ;

YILDIZ CATERİNG’in insan sağlığından direk sorumlu olmasının gerekliliğinden; insana saygıyı temel ilke edinerek, hijyenik, lezzetli ve Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş amaçlar ile sağlanacağı inancıyla, müşterilerimize güzel bir dünyanın pencerelerini açmak için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ;

Daha iyi ve kaliteli hizmetin firmamız tarafından size eksiksiz sunulması adına sürekli kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ;

Mutfak hizmetlerimiz ile ilgili olarak;

Türk Standartları Enstitüsü’nden alınmış Hizmet Yeterlilik Belgesi,

EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi,

TS 13001:2003 Gıda Hijyeni ve HACCP Sistemi Belgesi,

TS 18001:2004 – BSI OHSAS 18001:1999 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerine

sahip olup, başarıyla uygulamaktayız.

FAALİYET ALANLARIMIZ
 • İş merkezleri – Plazalar
 • Kamu kurum ve kuruluşları
 • Bankalar
 • Gross marketler
 • Okullar
 • Hastaneler
 • Sanayi kuruluşları
 • Şantiyeler – Tersaneler  
 FAALİYETLERİMİZİ ÜÇ ANA GRUPTA SIRALAYABİLİRİZ:

1. Kendi Bünyemizde Üretim
Şirketiniz çalışanlarının ihtiyacı olan yemek, modern ekipmanlarla donatılmış mutfağımızda, hijyenik bir ortamda üretilip, pişirildiği andaki lezzetini bozmaması için thermobox’lar içinde servis araçlarımızla istediğiniz saatte işyerinize ulaştırılıp personelinize servis edilir, yemekhanenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanlar iş birlikteliğiniz süresince kullanılmak amacıyla tarafımızdan temin edilir. Yemek sonrası tüm malzemeler temizlenmek üzere firmamıza geri getirilir. Çalışanlarınızın öğlen yemeği haricinde ihtiyacı olan kahvaltı, mesai yemeği ve vardiyalı çalışmalarda yemek hizmeti 24 saat faaliyette bulunan mutfağımızda üretilip hizmetinize sunulmaktadır.

2. Yerinde Üretim
Orta ve Büyük ölçekli işletmelerde varsa kendi mutfak ekipmanlarını kullanarak yada boş olan mutfaklarını kendi ekipmanlarımızla donatarak YILDIZ Catering’in kadrosu tarafından hijyenik bir ortamda işyeri koşullarınız ve kalori ihtiyacı göz önüne alınarak planlanan uygun mönüler üretilip çalışanlarınıza sunulur.

3. Catering Hizmetlerimiz
YILDIZ Catering işyeri ve okullara sunduğu personel yemeği hizmetinin yanı sıra düğün, nişan, sünnet gibi yemekli organizasyonlarınızda da uzman kadrosu, modern ekipmanları ve sizin isteğinize göre hazırlanacak zengin mönüleri ile hizmetinizdedir. Hedefimiz kaliteli ve lezzetli bir yemeği hijyenik bir ortamda hazırlayıp en uygun fiyatla hizmetinize sunmak tüm müşterilerimize lezzetli bir yemek yedirmektir. Size bir telefonunuz kadar yakınız, tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için müşteri temsilcimizi aramanız yeterlidir.

GIDA GÜVENLİĞİ VE HİJYEN

YILDIZ CATERING olarak, en önemli yeri Gıda güvenliği ve Hijyen konusu almaktadır.
Gıda Güvenliği ve Hijyen standartlarının profesyonelce sağlanması için şirketimizdeki denetimler periyodik olarak yapılıp, kayıt altına alınmaktadır.

Hammadde: satın alma aşamasında tedarikçi firmaların seçimi, depolama ve nakliye standartları, ambalaj ve ürün standartları görevli ekibimizce yapılmaktadır.

Temizlik ve ilaçlama: üretim yaptığımız ve hizmet verdiğimiz tüm mekanlarda, Henkel ve Ekolap ürünleri kullanılarak, periyodik olarak zararlılara karşı ilaçlanmaktadır.

Personel: Şirketimizde çalışan tüm üretim ve hizmet personeline kişisel temizlik, ekipman temizliği, üretim, nakliye ve hizmet standartları ile ilgili eğitimler verilmektedir. Personelin sağlık kontrolleri periyodik olarak yapılıp takip edilir. İstenildiğinde tarafınıza ibraz edilir.

Ürün-üretim: Hammadde, yarı mamul veya son ürün olarak stoklama, nakliye ve hizmetlerimiz devamlı denetlenmektedir. Üretim yapılan mutfaklardan su ve yemek örnekleri alınarak mikrobiyolojik analizleri yapılmaktadır.

ZİYAFET UYGULAMALARI

Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışını benimsemiş olan YILDIZ Catering, dilediğiniz açılış, kokteyl, kutlama, yemek, piknik vb. organizasyonları gerçekleştirmektedir. Bu tip organizasyonlarda da konuklarınızın yiyecek ve içecek ihtiyaçlarının karşılanmasından, salon ve masa düzenlemelerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi de sunmaktadır. Sizlere, sunduğumuz kusursuz hizmetle, konuklarınıza keyifli ikramlarda bulunma zevkini yaşatacağız.

Müşterilerin isteği, katılacak davetlilerin profilleri ve göz önüne alınıp mönü-detaylar belirlenip fiyatlandırma ona göre yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
 • Şirket Toplantıları,
 • Kokteyl ve Yemek Organizasyonları,
 • Açılış ve Kutlama Organizasyonları,
 • Piknik Organizasyonları,
 • Fuar Organizasyonları
MENÜLER
 • Gala Dinner,
 • Açık Büfe Yemekler,
 • Kokteyl,
 • Brunch,
 • Kahvaltı Büfesi,
 • Piknik Menüleri
MENÜ PLANLARIMIZ

YILDIZ CATERING, bünyesinde çalıştırdığı, Gıda mühendisleri, Gıda teknikerleri ve Beslenme uzmanı ile beraber oluşturduğu Menü Planlarımız deneyimli kadrosu ile günümüzün beslenme alışkanlıkları doğrultusunda, usta ellerle ham maddelere lezzet vermektedirler.

YILDIZ CATERING, müşterilerin istekleri doğrultusunda, her tür menü tarzları ile hizmet vermeye hazır durumdadır.

MENÜ ÇEŞİTLİLİKLERİ

Her gün;

4 Çeşit menü
3 Çeşit menü

4 Çeşit menü + Yoğurt
3 Çeşit menü + Yoğurt

4 Çeşit menü + Salatalar
3 Çeşit menü + Salatalar

4 Çeşit menü + Salat bar
3 Çeşit menü + Salat bar

4 Çeşit menü + Dessert bar
3 Çeşit menü + Dessert bar

SEÇMELİ MENÜ

Her gün;

2 Çeşit çorba

2 Çeşit Ana menü

1 Çeşit Diyet menü

2 Çeşit Yardımcı menü

3 Çeşit Dessert bar

8 Çeşit Salat barFirma Adresi
Merkez : İstiklal Cad. Orhangazi Mah. No:117/1 Güzelyalı
Fabrika :
İstiklal Cad. Orhangazi Mah. Pazar Sok. No:38 Güzelyalı


Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Pendik

Firma Tel 1
0 216 494 12

Firma Tel 2


Firma Fax


Firma Web Adresi
www.susayildiz.com

Firma E-Posta Adresi
mail@susayildiz.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET