Reklam Ver
Zirve Yemek Catering
Murat Yemek
Gül Catering
Hürvet Catering
OMYA YEMEK ÜRETİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Öz Gülışık Yemek Catering

Firma Hakkında

Öz Gülışık Catering olarak siz değerli dostlarımızın her türlü isteğiniz doğrultusunda oluşan yemek taleplerinizi profesyonel ekibimizin tüm isteklerinize cevap verecek kapasitedeki organizasyonuyla karşılıyoruz. Kaliteden ödün vermeden, hijyenik bir ortamda hazırlanan yemeklerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gelip yerinde gördüğünüz yemeklerimizi gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.  

Hijyenik koşullarda leziz yemekler üreten ÖZ GÜLIŞIK, profesyonel ustalarımızın hünerli ellerinden çıkmış ev yemekleri lezzetindeki çorbalar, et yemekleri, sebze yemekleri, pilavlar, makarnalar, börekler, salatalar, tavuk yemekleri, köfteler, kebaplar, zeytinyağlılar, sütlü ve hamur tatlıları ile değişik yörelere ait çok geniş bir yemek yelpazesiyle 20 yılı Restaurant işletmeciliği olmak üzere 28 yıldır hizmetinizdedir.

Günümüzde pek çok kuruluş çalışanlarının gün içi “yemek” ihtiyaçlarını spesifik olarak bu konu üzerinde yaptıkları fayda maliyet analizleri ile farklılaşan şekillerde karşılamaktadırlar. Bu noktadan hareketle kuruluşları, hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurları çerçevesinde değerlendirdiğimizde oldukça yetersiz bir tablo ortaya çıkmaktadır. Sektörün uluslararası kalite standartlarında hizmet verecek pek çok üretici firmaya ihtiyacı olduğu bir gerçektir. . .

Bu nedenle, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemek üretim sürecinin, mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan ÖZ GÜLIŞIK, hazırladığı yemekler için gerekli kalite belgelerine sahiptir. Aldığı markalı ve en kaliteli malzemelerini, bakteri üremesine imkan tanımayan hijyenik mimari alt yapıya sahip temiz ve sağlıklı ortamlarda pişiren ÖZ GÜLIŞIK, bu konudaki ciddiyetini aldığı kalite belgeleriyle de tescillemiştir.

ÖZ GÜLIŞIK CATERING bu gerçekten yola çıkarak toplu yemek üretimi sektöründe profesyonel anlamda uzun yıllar deneyim kazanmış bir kadroya sahiptir. ÖZ GÜLIŞIK CATERING toplu yemek üretiminde hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurlarını içeren kalite standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile söz konusu standartlarda toplu yemek üretimi yapmayı hedeflemektedir. .

Çalışanlarınızın memnuniyetini ve verimliliğini arttırmak için en iyiyi arıyor olduğunuz düşüncesi ile sizleri ÖZ GÜLIŞIK CATERING ile tanışmak ve en kısa süre içerisinde sizlerle bir araya gelerek ÖZ GÜLIŞIK CATERING’i sizlere daha geniş bir çerçevede anlatabilmek istiyoruz. .

İhyaçlarınıza özel bir hizmet vererek sizler için yaratmayı hedeflediğimiz farkı sizlerle yaşayabilmek dileğiyle... . Firma Adresi
Zümrütevler Mah. İnanç Sok. No:3

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Maltepe

Firma Tel 1
(0216) 459 1

Firma Tel 2


Firma Fax
(0216) 459 1

Firma Web Adresi
www.ozgulisik.com

Firma E-Posta Adresi
info@ozgulisik.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET