Reklam Ver
Polesan Yemek
Metaş Catering Yemek
Şahhan Catering
Kırdan Yemek Catering
ÖZDEMİR YEMEKÇİLİK

Sayfan Yemek Catering

Firma Hakkında

Toplu yemek sektörüne 1983 yılında baba mesleği olarak başladım. Bugün 1000 m2 modern tesislerimizde; TSE, OHSAS, ISO-EN 9000 ve HACCP kalite belgelerimizi tamamlamış olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Gıda Kodeksine uygun olarak hijyen ve dengeli beslenmeyi sağlamak koşulu ile üretim ve hizmet sunmaktayız. Gelişen Türkiye’nin en önemli eksiklerinin başında gıda güvenliğine uygun tedarik ve üretim gelmektedir. İnsan Sağlığı ile sorumlu olan bir sektör mensubu olarak; eğitimli ve uzman personelimizle, kaliteli malzeme kullanarak uluslar arası kalite ve güvence sistemine uygun üretim ve hizmet sunmaktayız.

Evinizdeki lezzetli yemeği personelinizle yiyebilmeniz için bizleri aramanız yeterlidir.

 

Sayfan Yemek Olarak İlkemiz

Sizlere sağlıklı, lezzetli, hijyen yemek sunmaktır.

Tatlılarımız tamamen kendi ürünümüzdür. 

 

Kalite ve Gıda EMniyet ve İş Güvenliği Politikası 

• Toplu yemek ve catering servisi hizmetlerinde ilklerden olan ve 25 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren işletmemiz; “Yemeyeceğimizi Yedirmemek” felsefesini göz önünde bulundurarak; insan sağlığına, beslenme olgusuna, gıda güvenliğine, hijyen ve temizliğe en fazla ölçüde özen göstererek; mevzuatlara, standartlara ve müşteri beklentilerine uygun ürünler üretmeyi kendine amaç edinmiş bir kuruluştur.

• Yıllardır gösterdiğimiz başarımızın temelinde bütün çalışmalarımızın “Müşteri Memnuniyetinin” verdiği sorumluluk duygusu içerisinde yüksek motivasyonla etkin katılımı sağlamak yatmaktadır. “Sürekli İyileştirme” anlayışı doğrultusunda kalite ve teknolojimizi daima geliştirerek kalitede önder olmak bütün çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

• “Toplam Kaliteye” ulaşmak için çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında sevgi ve güvene dayalı ilişkilerin kurulması temel hedefimizdir.

• İş sağlığı ve Güvenliğine özen gösterirken, doğaya verilen zararı azaltmak için sosyal çevreyi geliştirmek temel önceliklerimizdendir.

 

Eğitim 

• Her kademede ihtiyacımız olan personeli itina ile seçip kendi standartlarımıza ulaştırmak için verdiğimiz oryantasyon eğitiminden sonra ekibimize dahil ederiz.

• Personelimiz hedef ve amaçlarımız doğrultusunda düzenlenen yıllık Eğitim Planlarına göre eğitime tabi tutulur.

• Planlanan eğitimler dışında sektörümüzdeki gelişmeler doğrultusunda personelimize eğitimler vermekteyiz.

• Ustalarımız aşçılık belgelerine sahiptir.

Profesyonel ilaçlama firması tarafından tüm alanlarda pest (böcek), kontrolü gerçekleştirilir.

JOHNSON DIVERSEY danışmanlığında temizlik ve sanitasyon malzemelerini temin ederek Gıda Mühendislerimizin öncülüğünde hijyen kuralları ve HACCP standartlarını uygulamaktadır.Firma Adresi
Tümsan Sanayi Sitesi 4.Blok No:5-6 İkitelli/İSTANBUL  

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Küçükçekmece

Firma Tel 1
0 212 485 16

Firma Tel 2
0 212 485 16

Firma Fax
0 212 485 11

Firma Web Adresi
www.sayfanyemek.com

Firma E-Posta Adresi
nfo@sayfanyemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET