Reklam Ver
Metaş Catering Yemek
hisar tuncer yemekçilik
Kırdan Yemek Catering
Nur Yemek
S Catering

EMG Yemek Catering Tabldot

Firma Hakkında

Toplu yemek-Catering sektöründe 14 yılı aşkın süredir hizmet veren Kuruluşumuz; “En iyiyi, En iyilere, En İyi Şartlarda Sunmak” prensibi ile hizmet sunduğu sektörün yanında Kalite ve hizmetimize layık siz diğer Sektörlerdeki birinci sınıf kuruluşları belirleyip teklifler hazırlayarak halen vermiş olduğu hizmetler “ADAY MÜŞTERİLERİMİZE” yerinde göstererek karşılıklı Yemek-Hizmet talebi oluşturmak çabasındadır.

Hizmet anlayışımızı daha yüksek zirvelere taşıyacak deneyimli kadromuz “Sürekli Eğitim” ile bilgi ve becerilerini devamlı geliştirmekte, ihtiyacımız olan bütün kademedeki insan gücümüzü de kendi iç bünyemizde yetiştirmekteyiz. Bu yapılaşma ile müşterilerimize sunduğumuz Kalite Üretim ve Servisten de büyük haz duymaktayız.

EMG YEMEK

Hizmet ve Yemek Üretiminde hijyenik kurallara ve sağlık koşullarına uygun hareket eden, Türk Mutfağının tüm özelliklerini bilen, damak zevk ve lezzetini yakalamış elemanlarıyla yapılanmıştır.

Tabldot Yemek Hizmetlerimiz

Ortalama 1500-2000 kaloriden oluşan tabldot yemeklerimizde temel gıda maddelerine ağırlık verilmektedir.

Kullanılan malzemeler Metro Gross Market ve anlaşmalı olduğumuz firmalardan günlük ve taze olarak temin edilip; TSE ve TSEK standartlarına uygunluğu –kalitesi her zaman ön planda tutulmaktadır.

Menülerimiz (15) onbeş günlük periyodlarla yenilenmekte olup, aynı yemeğin tekrarlanmamasına özen gösterilmektedir. Çeşitlerimiz ilişik listelerde sunulmuştur.

Üretim tesisimizde sarfedilen su; yemek tesisimize özel olarak filtre edilmekte; sertliği giderilmekte, tortu-klor ve tuzlardan ayrıştırılıp süzülmekte, bakteri ve mikroplardan arındırıldıktan sonra kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Yemeklerimizin sevki; hijyenik olarak küvetlerde ve thermo-box’larda sıcak yemekler ıcak, soğuk yemekler soğuk olarak yapılmaktadır.

Catering Hizmetlerimiz

Kokteyller, Açık Büfeler, Tanıtım ve Açılışlar, Fuar ve Piknik Organizasyonları ile Düğün Toplantılarını içermektedir.

Yerinde Yapılan Üretimler

Yerinde yapılan üretimlerde; yemek pişirilen mahallin ve restoranın temizliği işi, yemek ve masa servisi hizmeti vermek, kumanya paketleri (lunch-box) hazırlamak gibi benzeri hizmetlerden oluşmaktadır.

EĞİTİM

Kalite ve Lezzetin her zaman aynı tutulması amacıyla; EMG yemek personeli belirli periyodlarla hijyen, sanitasyon, aşçılık, hizmet ve servis gibi temel konularda eğitim programlarına tabi tutulmaktadır.

DENETİM

Tüm projelerimiz “Kalite Güvence ve Operasyon” birimimizde görevli elemanlarımız tarafından düznli olarak denetlenir. Denetimler sırasında müşterilerimiz ile da sürekli olarak görüşülerek, istek ve varsa şikayetleri öğrenilir. EMG Yemek’in amacı; oluşabilecek problemleri zamanında tespit etmek ve çözüm getirmektir.

MENÜLER

4 kap’tan oluşan Standart Menü, Seçmeli Menü, Salad Bar ve Tatlı Bar’lı Menü, Diyet Menüleri ve zengin kahvaltı çeşitleriyle müşterilerimizin beslenmeye gösterdiği özen ve kaliteyle örtüşen sınırsız seçenekler sunmaktadır.

BESLENME

İnsanın zorunlu temel ihtiyaçlarının başında gelen beslenme; sadece karın doyurma işlevi olmayıp, sağlıklı yaşamın devamı ile gelişimini sağlayan en önemli unsurudur. Sağlıklı beslenmemiz için günlük kalori ihtiyaçlarınızı göz önüne alan ahçı kadromuz, aynı zamanda pişirdiği aşa sevgisini de katarak hem göze hem de midenize hitap etmektedir.

SAĞLIK HİJYEN

Personel Sağlık Taraması Uzman Kuruluşların denetim ve gözetiminde yapılmaktadır.

Çalışanlarımız yılda 1 sefer Akciğer Grafisi, Burun /Boğaz Kültürü ile 6 ayda bir GaitaMikroskobi testlerinden geçirilmekte olup; tüm bu tetkikler periyodik olarak güncellenmektedir.

Mamul ve Yarımamul hazırlık üniteleri ile pişirme ve saklama üniteleri ve Hammadde Depoları ile Sevkiyat Araçları her ay ilaçlanmaktadır.

SEVKİYAT

Üretilen yiyeceklerimizin müşterimize zamanında ulaştırılması; titiz ve konusunda deneyimli EMG Yemek ekibi tarafından sağlanır. Taşıt filomuz yemekleri; THERMO-BOX’larda İstanbul’un dört bir yanına 365 gün gece ve gündüz hizmet vermek koşuluyla sevk etmektedir.

EMG Yemek adı; yılların tecrübesiyle, damak tadını; kaliteden asla ödün vermeden devam ettirmenin garantisidir.Firma Adresi
Başakşehir Konutları A2 Blok Daire 3 İkitelli

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Küçükçekmece

Firma Tel 1
0212 485 92

Firma Tel 2
0212 485 92

Firma Fax
0212 486 15

Firma Web Adresi


Firma E-Posta AdresiTasarım ve Kodlama HisWeb.NET