Reklam Ver
İler Yemek
İkram Catering Davet Organizasyon
Özmurat Catering Yemek
KİRAZ YEMEK
A YEMEK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ebik Yemek

Firma Hakkında
1997 yılında Ebik Tabldot ünvanı ile yemek üretimine firmamız, İşletme çalışanlarının personel yemeği, yerinde üretim, taşıma yemek, tabldot yemek üretimi ile başlamıştır. 1999 yılında ise 2. şubesini açmış ve burada self servis lokanta hizmeti vermektedir.

İşletmelerin, tabldot yemek, personel yemek ihtiyacına cevap
veren Ebik Yemek, Yemek Sektöründe teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç etmiştir.
Genç ve dinamik 50’yi aşkın personeli 11 servis aracı ve 50 personeli ile Hadımköy, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Halkalı, Sefaköy, İkitelli, Güneşli, Merter, Küçükçekmece, Topkapı, Güngören, Bağcılar, Esenler, Sultançiftliği, Habibler, Arnavutköy, Aksaray, vs. kısaca İstanbul Avrupa yakasında her yere yemek servisi yapmaktadır.

Personel yemeğinde Kaliteli yemek üretimi; Taşıma yemek servisi, Yerinde yemek üretimi, Paket yemek servisi hizmetleri verilmektedir.

Yemek üretimi, İSO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ, İSO 9001 KALİTE SİSTEMİ ile yapılmaktadır.

Firmamız, Toplu Yemek Üretimi, Tabldot Yemek,Yemek Fabrikası, Personel Yemeği, Yerinde Yemek Üretimi, Taşıma Yemek Üretimi ihtiyaçlarına; ucuz yemek, kaliteli yemek, hesaplı yemek, sağlıklı yemek ile cevap vermektedir.


Firma Adresi
Organize Sanayi Bölgesi Turgut Özal Bulvarı Tüm.San.Koop 4.Blok No:15
İkitelli/İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Küçükçekmece

Firma Tel 1
0212 485 10

Firma Tel 2
0212 485 10

Firma Fax
0212 485 09

Firma Web Adresi
www.ebikyemek.com

Firma E-Posta Adresi
info@ebikyemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET