Reklam Ver
Toktaylar Catering
Oruçoğlu Catering
Dymra Catering
2A Toplu Yemek
TOKGÖZ CATERİNG

Bodurlar Yemek Catering

Firma Hakkında

Lezzetiyle Dünyadaki yerini kabul ettirmiş olan mutfağımızın, yöresel yöresel zengin çeşitlerini incelerken, ülke ekonomisinin hızla büyümesiyle gelişen yemek sektöründe, aynı düşünceleri paylaştığımız ustalarımızla bu lezzeti sunmak üzere yola çıktık.

Hızla gelişen bu pazarda, 1983 yılında kurduğumuz şirketin daha ilk günlerde teknoloji ve kaliteyi mutfağımızın özünü bozmadan birleştirmeyi hedef olarak belirledik. Bütün çalışmalarımızda bu misyonu gerçekleşen fotoğrafını sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Şirketimizin Türk ve Dünya mutfak yemeklerini özünü bozmadan en yüksek standartlarda üretip sunmaktadır. Hizmet anlayışını sürekli değiştirip kurum kimliğini yaratarak meydana getirdiği oluşum güvencesini, ISO 9001 (2000) ile HACCP (Kritik Noktalarda Kontrol Analizi) kalite sistem çalışmalarını tamamlayarak pekiştirmiştir. Sektörümüzde faydalanılan ISO 9001 (2000) sisteminin bir araç olarak değil bir amaç olarak düşünüldüğü takdirde maksimum müşteri memnuniyetinin yakalanacağına inanıyoruz. HACCP, hedef olarak risk oluşturabilecek bölümlerin (alım, üretim ve dağıtım) kontrolü ve önlem alma çalışmalarının yapılmasıdır. HACCP sektörümüzde tam olarak önemi anlaşılmayan bir çalışmadır. Avrupa ve Amerika’da kullanılan bu gıda güvenlik sistemi ile hizmet vermemiz, bize olan güveninizi daha da güçlendirecektir.

Bilgi birikimlerimizi sektörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil, en iyi firma olarak yerimizi alma düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Her şeyin temelinde kaliteyi benimsemiş bunu bir yaşam felsefesi olarak gören bütün şirket çalışanlarımızı kutlarken alımlarında ve üretimlerinde kaliteden vazgeçmeyen bütün dostlarımıza sağlık ve esenlikler diliyoruz.

 

Vazgeçilmez Değerlerimiz 

Birey için yaşam ve düşünceye değer vermek.

En iyiye ulaşma hedefinden ödün vermeden Kalite’yi sunmak.

Temel dürüstlüğümüzle tanınmak olan sağlam ilişkiler kurmak.

Hizmet kavramlarını geliştirerek, yaratıcı düşünce ve önerilere kaynak ayırmak

 

Kalite Politikamız 

Standart ve gıda mevzuatına uygun kusursuz ürün / hizmet sunarak müşteri memnuniyetini artırmak.

  • Takım ruhuna sahip eğitimli personel ile sürekli gelişimi sağlamak
  • Kaliteli, hijyenik, sağlıklı ve güvenli ürünler sunarak müşterilerimizin dengeli beslenmesini sağlamak

Bu ilkeleri yerine getirirken her zaman insan değerinin ön planda tutulması, şirketin rekabet gücünün arttırılması, eğitimlerle kişisel kalitenin yükseltilmesi ve ekip olarak çalışılmasıyla güç kazanacaktır.

 

Sağlığınız Güvence Altında 

Bodurlar verilecek yemek hiz metinin yerine getirilmesi sırasında personelinize verebileceği maddi zararlarla ilgili sorumluluğunu “ Ürün Sorumluluk Sigortası ” ile güvence altına alınmıştır.

 

 Firma Adresi
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Tümsan Sanayi Sitesi 2 Kısım B Blok No:12 İkitelli Küçükçekmece İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Küçükçekmece

Firma Tel 1
0 212 485 65

Firma Tel 2
0 212 485 65

Firma Fax
0 212 485 43

Firma Web Adresi
http://www.bodurlarcatering.com/

Firma E-Posta Adresi
info@bodurlarcatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET