Reklam Ver
ÖZATA YEMEK
Polesan Yemek
Coşkun Yemek Catering
SAYDAM YEMEK HİZMETLERİ
Gül Catering

Kaşıkcıoğlu Yemek Catering

Firma Hakkında

Yemek hizmetlerinin yeterli eğitim ve kültür düzeyine sahip olmayan ehliyetsiz insanların ellerine terk edildiği tespiti ile toplu yemek hizmeti alanında 2000 yılında faaliyete başlayan Yahya KAŞIKÇI  kısa süre içerisinde önemli bir başarı yakalamış, on yıllardır bu alanda faaliyet gösteren şirketlerle kalite rekabetinde öne geçme yarışı içerisine girmiş bulunmaktadır.

3000 yemek / gün kapasiteli çağdaş yemek üretim tesislerinde, hijyenik ortamda eğitimli personeli ile yemek üretimine devam eden şirketimizin kısa dönemdeki hedefi kaliteden ödün vermeden sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmektir. Uzun dönemli hedefimiz ise bu alanda zirveye yerleşmektir.

 

Sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile hareket eden Yahya KAŞIKÇI  olarak amacımız HACCP sistemini uygulayarak %100 gıda güvenliği sağlamak, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda ve müşteri beklentilerinin de üstünde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili tüm ulusal ve uluslararası standartlar ve yasal mevzuat hükümlerine uyarak, kalitemizi sektörümüze önderlik yapacak düzeye çıkarmak, şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü yükseltmektir.

Bu amaca ulaşmak için, çalışanlarımızın şirketimizin en önemli yapı taşları olduğu bilinci ile her seviyedeki Yahya KAŞIKÇI personelinin iş içerisinde eğitilerek mesleki gelişmelerine katkıda bulunmayı, huzurlu, güvenli bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak amacıyla tüm imkanlarımızı seferber etmeyi ve onların memnuniyetini artırmayı politikamızın bir parçası olarak benimsemekteyiz.Firma Adresi
Yunus Mah. Süslü Sk. No: 32
Kartal / İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Kartal

Firma Tel 1
0216 374 90

Firma Tel 2


Firma Fax
0216 389 35

Firma Web Adresi
www.kasikciogluyemek.com

Firma E-Posta Adresi
info@kasikciogluyemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET