Reklam Ver
Nur Yemek
Soyak Catering
Doğuş Catering
Paktat Catering Yemek
inegöl ARSLANOĞLU CATERİNG TOPLU YEMEK HİZMETLERİ

Akademi Catering

Firma Hakkında

AKADEMİ CATERİNG olarak; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyeye ulaştırmaktır. Ayrıca kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin Pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. Kalite Güvence Sistemi’nin yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm AKADEMİ CATERİNG çalışanlarının sorumluluğundadır.

AKADEMİ CATERİNG Yönetim Kurulu olarak bu sistemin kusursuz olarak işleyebilmesi için her türlü desteği sağlayacağını; bu konuda gereken gayret ve özveriden kaçınılmayacağını vurguluyoruz. Bu sistem ancak hep birlikte çalıştığımız ve destek olduğumuz sürece başarıya ulaşacaktır.

AKADEMİ CATERİNG, Otuz yıl önce başlayan “Toplu yemek-Tabl’hote yemek” sektöründe faaliyetlerine başlayarak, önce A’la Carte Restorant işletmeciliği, daha sonra HACIBEY Restorant lüks Restorant işletme mantığını ilke edinmek,1990 yılından itibaren de beşkardeşler olarak Tabl’hote sektöründe “ÖNCE YEMEK” mantığı ile büyüyerek, hizmet vermekteyiz.

 

Vizyonumuz
Toplu çalisma yasaminda giderek artan yemek ihtiyaçlarini, kalite anlayisi ile karsilamayi amaçlayan�Kaliteyi yakalamayi ekip çalismasi ile saglayan, titiz ve ilkelerine bagli çagdas hizmet anlayisi�

Misyonumuz
Tamami kendi üretimi ile zenginlestirilmis, catering alaninda yenilikleri ve gelismeleri yakindan takip eden, müsterilerinin memnuniyetini her seyin üstünde gören, yapilanmasini degisen müsteri ihtiyaçlarina göre gelistirebilen, toplam kalite anlayisi ile çalisan, yapilanmasini buna göre belirleyen lider bir firma olmak…Firma Adresi
Karlıktepe Mah.Fahrikorutürk Cad.No:63
KARTAL / İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Kartal

Firma Tel 1
0216 473 56

Firma Tel 2
0216 389 68

Firma Fax
0216 374 98

Firma Web Adresi
www.akademicatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@akademicatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET