Reklam Ver
kuzey yangın güvenlik sistemleri
Uğraş Catering
Motta Catering
A YEMEK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Prestij Catering

İstanbul / Kağıthane ilçesinde bulunan firmalar

Kağıthane ilçesinde 22 Catering firması var

İstanbul Şehrinde ki diğer Catering firmalarını görmek için Buraya tıklayın..


Doğuş Catering

Doğuş Catering

Firmamız yemek  üretimi ve servis hizmetlerine 1979 yılında Şişli Bomonti iş merkezinde küçük çapta bir mutfak ile, yüz kişiye yemek servisi yaparak, çalışmaya başladı.

Kuruluş zamanımızda geniş çaplı firmalar kurumsal yemek ihtiyaçlarını kendi kurumsal bü..

Devamı için tıklayın..

Europa Catering

Europa Catering

Amacımız ; Sizlerin çözüm ortağı olmak

Eğitilmiş personelleri ile kaliteli bir organizasyonun başarısından en az davet sahibi kadar gurur duyan Europa Catering Outside Organisation, Uzun yılların deneyimi ve tecrübesiyle organizasyonun başından sonuna kadar her aşamasında kendini sorumlu tutar. Bu sor..

Devamı için tıklayın..

Festa Catering

Festa Catering

Festa Catering Olarak Biz;
Her yerde rastlanabilecek kaliteli malzemeli kullanarak, hiçbir yerde rastlanamayacak enfes lezzetler yaratmak, akıllardan çıkmayacak tatları hissettirmek için çalışıyoruz.

Festa Catering;
İnsan sağlığına saygı felsefesi ile gı..

Devamı için tıklayın..

Gülistan Catering

Gülistan Catering

Catering, toplu yemek, organizasyon ve tekne turu hizmetlerinde Türkiye'nin en iyi firmaları arasında yer almak amacı ile 2003 yılında kurulduk.Sürekli gelişimi, müşteri odaklı yönetimi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü misyon edindik. İhtiyaç..

Devamı için tıklayın..

Kalkavan Catering

Kalkavan Catering

Kalkavan yemek ve üretim tesisleri 2002 yılında Seyrantepe merkez mutfağın kurulmasıyla siz müşterilerimize hizmete başlamıştır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana ISO 9001 ve HACCP şartlarına uygun üretim yapmaya özen göstermiştir. Değişen üretim standartlarıyla kalitede ve hijyende en üst s..

Devamı için tıklayın..

Keyveni Catering

Keyveni Catering

1985 yılından beri Mis&Keyveni Catering olarak sektörde hizmet veren Keyveni, aradan geçen her yılla birlikte daha güvenilir bir marka statüsüne ulaşmanın gururunu yaşıyor. Sağlık koşullarına verdiği önemle kalitesini hiç düşürmeden, lezzeti estetikle bir arada sunan Keyveni, mü..

Devamı için tıklayın..

Naturel & Kaynar Catering

Naturel & Kaynar Catering

Kuruluşumuz,faaliyet itibari ile,müşterilerine deneyimli kadro ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumayı temel kural olarak belirlemiştir.

NATUREL & KAYNAR CATERING olarak,firma çalışanları..

Devamı için tıklayın..

Elifce Gıda

Elifce Gıda

Şirketimiz ELİFCE GIDA, 1992 yılında Elif Tabldot Yemek Hizmetleri olarak Sanayi Mah. Koç sokakta faaliyetine başlamıştır. 1997 yılında tesisimizi  ve personel sayımızı büyülterek  Elifce, Gıda, Turizm, Tekstil, Sağlık ve Temizlik Hizmetleri Tic.San.Ltd.Şti. Olarak faaliyetlerimize devam ettik. Müşt..

Devamı için tıklayın..

Hanımeli Toplu Yemek

Hanımeli Toplu Yemek

Amacımız kusursuzu başarmak ve her defasında müşteri odaklı hizmeti maksimum seviyeye çıkarmaktır.Günümüz teknolojisini ve uzman kişilerin denetimi ile yemek sektöründe milenyum çağını yakalayıp yemeği doyum aracı olmaktan çıkararak zevk haline getirmek ve insanların dengeli beslen..

Devamı için tıklayın..

Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET