Reklam Ver
Maydanoz Catering & Organizasyon
Beyzade Yiyecek ve İçecek Hizm. Paz. San. ve Tic.Ltd.Şti.
Beygen Toplu Yemek
Toktaylar Catering
Selin Yemek

Elifce Gıda

Firma Hakkında
Şirketimiz ELİFCE GIDA, 1992 yılında Elif Tabldot Yemek Hizmetleri olarak Sanayi Mah. Koç sokakta faaliyetine başlamıştır. 1997 yılında tesisimizi  ve personel sayımızı büyülterek  Elifce, Gıda, Turizm, Tekstil, Sağlık ve Temizlik Hizmetleri Tic.San.Ltd.Şti. Olarak faaliyetlerimize devam ettik. Müşteri portföyünü büyüterek hızla ilerlemekte olan ELİFCE GIDA, 25 Mayıs 2007 tarihinde açılışını gerçekleştirdiği yeni tesisinde hizmetine devam etmektedir.

Hijyen ve kaliteden ödün vermeksizin günlük yemek üretim kapasitesini 10.000 ‘e çıkaran ELİFCE GIDA’ yı tercih eden siz müşterilerimizin memnuniyeti için her geçen gün daha mükemmel hizmeti hedeflemekteyiz.

Günümüzün yoğun iş temposunda beslenme alışkanlığımız sağlığımızı önemli ölçüde etkilemektedir. Gıdaları tanımak ve öğünlere uyarak bilinçli beslenmek için son derece önemlidir. Günlük kalori ihtiyacınızı dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler ELİFCE GIDA’ nın profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

Gıda sektöründe tartışmasız en önemli unsur hijyendir. Bir mutfağın hijyen seviyesini çalışan personel yani insan belirler. İyi eğitim almış, yaptığı işin ciddiyetinin farkında, bilinçli hareket eden profesyonel bir ekip sayesinde gıda sektöründe karşılaşılabilecek tüm problemler sıfıra indirgenebilir. Temelinde hijyene vermiş olduğumuz yüksek değer doğrultusunda bizim için esas olan sağlıklı beslenme, doğru hizmet ve müşteri memnuniyetidir.

ELİFCE GIDA, uzun sürelerden beri çalıştığı iyi eğitilmiş profesyonel kadrosu ile yapmış olduğu işin ciddiyetinde ve bilincindedir. Bu bilinç doğrultusunda; Catering sektöründeki gelişmeleri izleyen ve ekipman ünitesini teknolojinin sunduğu en son imkanlardan faydalanarak kuran şirketimizin ELİFCE GIDA, yıllardır size en iyi hizmeti sunarak yoluna devam etmektedir.

Bu sektördeki diğer arkadaşlarımızın da insan sağlığını ve bu işin ciddiyetini dikkate alarak işlerini profesyonelce yapmalarını tavsiye ederiz.

Firma Adresi
Sanayi Mah. Barbaros Cad. No:135
Kağıthane / İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Kağıthane

Firma Tel 1
0212 278 54

Firma Tel 2


Firma Fax
0212 278 58

Firma Web Adresi
www.elifce.com.tr

Firma E-Posta Adresi
info@elifce.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET