Reklam Ver
mefa yemek
Çelebi Catering
Beyzade Yiyecek ve İçecek Hizm. Paz. San. ve Tic.Ltd.Şti.
Kervan Catering
Samanyolu Yemek

Sofra Yemek

Firma Hakkında
1987 yılında kurulan ve 1992 yılında gerçekleşen yabancı ortaklıkla sektöre yüksek kalite ve hizmet anlayışını geliştiren ve o günden bugüne sektörde liderliğini koruyan SOFRA A.Ş. % 50 İngiliz COMPASS Grubu ile % 50 STFA Grubu'nun ortaklığıdır.

SOFRA'nın üç ana kategoride hizmeti mevcuttur.

İlki toplu yemek. Türkiye'de fabrikalara, okullara ve üniversitelere, iş merkezlerine, hastanelere, şantiyelere EUREST markasıyla toplu yemek hizmeti sunan grup Türkiye'nin 12 bölgesinde (İstanbul Asya, İstanbul Avrupa, Trakya, Ankara, Bursa, Adana, İzmir, Eskişehir, Kocaeli, Sakarya, Denizli, Konya) yerinden yönetimle, 35 ilde, 500 kuruluşta 8,500 çalışanıyla faaliyet göstermekte ve her gün 250,000 kişiye toplu yemek hizmeti sunmaktadır.

İkincisi tesis yönetimi ve işletimi. SOFRA güvenlik, bina destek hizmetleri, temizlik, teknik bakım onarım hizmetlerini kapsayan hizmetlerini EUROSERVE markasıyla sunmaktadır. Şu anda 2000 personelle, 25 ilde, 200 den fazla kuruluşta hizmet sunumu başarıyla götürülmektedir.

Üçüncüsü ise otomat işletmeciliği. Grup SELECTA markası ile çay, kahve ve sıcak soğuk içecek otomat hizmeti sunmaktadır.

Capital Dergisinin 2007 yılında yayınladığı araştırma sonuçlarında SOFRA Türkiye'nin en büyük 277. özel sektör kuruluşu olarak gösterilmiştir. Parekendeden tekstile, gıdadan otomotive Türkiye'nin en büyük özel şirketlerini sıralayan bu araştırmada hizmet sektörü sıralamasında SOFRA Grubu Türkiye genelinde en büyük 2. firma olarak listelenmiştir.

SOFRA yine 2007 yılında yayınlanan ISO-500 klasmanında ülkemizin 15. ve özel sektörün 10. en büyük istihdam yapan kuruluşu olarak gösterilmiştir.

Firma Adresi
STFA İş Merkezi Ankara Asfaltı Yeşil Vadi Sokak No:1
Bostancı / İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Kadiköy

Firma Tel 1
0 216 578 97

Firma Tel 2


Firma Fax
0 216 578 97

Firma Web Adresi
www.sofrayemek.com.tr

Firma E-Posta Adresi
sofra@sofrayemek.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET