Reklam Ver
Simge Yemek Hizmetleri
Salihli Gıda
Kervan Catering
İnvito Catering
Nesil Catering

Mola Catering Yemek

Firma Hakkında

Toplu yemek sektöründe istanbulda kurumsal alanlarda ,fabrikalar ,şantiyeler,hastaneler.okulllar,tüm beslenme ihtiyacı olan sektörlere uzman kadromuzla, firmanızın ihtiyacı olan,personelinizin sabah kahvaltısı öğle yemekleri, akşam yemekleri ve mesai yemekleri olmak uzere tüm etkinlik, VE HİZMETLERİMİZLE YANINIZDA OLAN PRESTİJLİ BİR MARKADIR.

MOLA YEMEKÇİLİĞİN KALİTE POLİTİKASI

  • Müşteri memnunnıyeti
  • Hizmet mükemmelliği
  • Pazarda liderligin korunması
  • Mali performans
  • Çalışanlarımızın memnuniyeti

MOLA'NIN MİSYONU

Etkin ve kaliteli hizmet seviyesini sürekli kılarak işverenleriyle ortaklık anlayışı içinde Türkiye'de toplu yemek sektöründe liderliğini korumak

MOLANIN VİZYONU

Türkiye'nin en yüksek kaliteli ve en karlı toplu yemek hizmeti kuruluşu olmak.

 

MOLA: Bizim yola çıkış amacımız, hatta MOLA BİRİMLERİ olarak misyonumuz, hayat kalitesini yükseltmek isteyen tüm kişi ve kuruluşlara, sağlıklı, hijyenik, yasal yemek ve farklı ve esnek yaklaşımlar bekleyen şirket ve kurumların yemek hizmetlerini yaparak 24 saat rahat iletişim ruhuyla müşterilerimize danışmanlık yapmaktadır. Dolayısıyla sağlıklı olmak isteyen tüm kişilerin ve kuruluşların bizden azami derecede faydalanabileceklerine olan inancımız sonsuzdur.

Mutfaklar işletmenin yüregi gibidir. Her şey orda başlar orda biter.

Sayın yetkili: Çalışan grubun yaş cinsiyet ve fiziksel aktivite düzeyine göre günlük enerji gereksinimleri değişir. Bu sebeple menüler planlanırken gerekli esnekliğe dikkat edilmelidir. Menü için mutlaka çalışanlarında görüş bildirildiği bir menü planlama komitesi olmalıdır. Dönemsel olarak çalışanların sevdiği ve sevmediği yiyecekleri öğrenmek üzere anketler düzenlenmelidir. MOLA İle çalışmak hizmet almak sağlığınızı bize teslim etmek ve bu işi bir beslenme uzmanı ile yapmak en doğru seçenektir. Şirketimiz küçük projelere ya da her türlü yapıya çözüm üretebilecek deneyim ve esnekliğe sahiptir. 

 

 Firma Adresi
Ata Blokları 3/4 Kat 22, Ataşehir

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Kadiköy

Firma Tel 1
0216 611 00

Firma Tel 2
0216 611 00

Firma Fax
0216 611 64

Firma Web Adresi
http://www.molacatering.com.tr

Firma E-Posta Adresi
info@molacatering.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET