Reklam Ver
Alfa Kurumsal Hizmetler
Dönmezler Yemek
ANTALYA FASHİONS DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON
Aras Catering
doyum yemek ankara

Evrensel Katering

Firma Hakkında
Misyon
  Evrensel Catering'in insan sağlığından direk sorumlu olmasının gerekliliğinden; hijyenik ve lezzetli ürünleri ile, ekip ruhuna uygun olarak görev bilinciyle çalışmak, günümüz teknolojisini ve tecrübelerimizi birleştirerek sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek.
  Sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli yükseltmek,geliştirmek ve yenilikleri sizin için takip ederek çalışanlarımızı sürekli eğiterek bunun devamını sağlamak.
  Ürünlerimizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için, tüm çalışmalarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin sağlanması adına kendimizi yönlendirmek.
 
Vizyon
   Evrensel Catering; çalışanlarının üstün bir ekip çalışması ile verimliliğinin ve rekabet gücünün arttığı,sürekli gelişen kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olmak amacındadır.
  Müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle Türkiye'de adını duyurmayı hedefler.
  Daha iyi ve kaliteli hizmetin firmamız tarafından size eksiksiz sunulması adına sürekli kendimizi geliştirdik ve geliştirmeye de devam edeceğiz.
 
Kalite Anlayışı
  Mutfak ve yemekhane personelimiz rutin olarak ISO9000, hijyen, serbest ekipman kullanımı ve yemekhane düzeni eğitimi;büro personelimiz, ISO9000, bilgisayar ve yabancı dil eğitimi almaktadır.

Firma Adresi
Ali Nihat Tarhan Cd. Ertaş Sk.Ertaş İş Hanı 6/B
Üstbostancı-İçerenköy/İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Kadiköy

Firma Tel 1
0 216 572 90

Firma Tel 2


Firma Fax
0 216 572 59

Firma Web Adresi
www.evrenselcatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@evrenselcatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET