Reklam Ver
HAMUR SANATLARI
DAMA YEMEK
Doruk Yemek
Üçler Toplu Yemek
Beygen Toplu Yemek

Güventur Catering

Firma Hakkında
Günümüzde pek çok kuruluşta çalışanın gün içi "yemek" ihtiyaçlarının spesifik olarak bu konu üzerinde yaptıkları fayda maliyet analizleri ile farklılaşan şekillerde karşılamaktadır. Bu noktadan hareketle kuruluşları; hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurları çerçevesinde değerlendirdiğimizde oldukça yetersiz bir tablo ortaya çıkmaktadır. Sektörün uluslararası kalite standartlarında hizmet verecek pek çok üretici firmaya ihtiyacı olduğu bir gerçektir.

Bu nedenle, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemek üretim sürecinin mutfağa girmeden başladığının bilincinde olan GüvenTur Catering, hazırlayacağı yemekler için her türlü kalite belgesine sahiptir. Aldığı markalı ve en kaliteli yapıya sahip temiz ve sağlıklı ortamlarda pişiren GüvenTur Catering, bu konudaki ciddiyetine aldığı kalite belgeleriyle de tescillemiştir. Böylelikle GüvenTur Catering bu gerçekten yola çıkarak toplu yemek üretimi sektöründe profesyonel olmadan uzun yıllar deneyim kazanmış bir kadronun bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

GüvenTur Catering toplu yemek üretiminde hijyen, lezzet ve kalite unsurlarını içeren standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği üretim anlayışı ile sözkonusu standartlarına toplu yemek üretimi yapmayı hedeflemektedir.

Çalışanlarımızın memnuniyeti ve verimliliği arttırmak için en iyiyi arıyor olduğumuz düşüncesi ile sizleri GüvenTur Catering ile tanışmak ve en kısa süre içerisinde sizlerle yan yana gelerek GüvenTur Catering'i sizlere daha geniş bir çerçevede anlatabilmek istiyoruz. İhtiyaçlarınıza özel bir hizmet vererek sizler için yaratmayı hedeflediğimiz farkı sizlerle yaşayabilmek dileğiyle...

Firma Adresi
Sanayi Mah. Kazım Karabekir cad. No:40 Kat:1
Güngören-İSTANBUL.

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Güngören

Firma Tel 1
0212 539 97

Firma Tel 2


Firma Fax
0212 539 60

Firma Web Adresi
www.guvencatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@guvencatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET