Reklam Ver
Ceyhan Yemek
Kübra Catering
EMG Yemek Catering Tabldot
Afiyet Catering
ANTALYA FASHİONS DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON

Teyvaş Toplu Yemek

Firma Hakkında
Teyvaş 1989 yılında Şahinler Holding bünyesinde kurulmuştur.

İlk kuruluş amacı Holding firmalarına hizmet vermek ve Şahinler Vakfı'na gelir sağlamak olan şirket, daha sonra Vakıf'tan ayrılmış ve 90'lı yılların ikinci yarısından itibaren sistemli bir şekilde dışarıya açılarak, bugün Türkiye Toplu Yemek Sektörünün en önde gelen kuruluşları arasına girmiştir.

Yaklaşık 20.000 öğün/gün ile Türkiye'de ilk 10 arasında yer alan Teyvaş, hizmet anlayışı ve standardı ile de sektörün yüzakı firmalarından birisidir ve saygın bir yere sahiptir.

Teyvaş, ancak gerçek anlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutmakla, sektörde uzun vadede başarılı ve kalıcı olunacağına inanmakta ve buna göre stratejiler geliştirmektedir.

Ev dışı üretim pazarında hizmet veren Teypaz ve restoranlar zinciri A'tolia ile kendi alanında sinerji yaratan Teyvaş, bunun getirilerini müşterileri ile paylaşmasını bilmektedir.

Özetle, Teyvaş her açıdan; gerek güvenilirlik, gerek hizmet kalitesi, gerek fiyat politikası ve gerek yönetim sistemi ile beklentilerinize cevap verecek doğru bir tercihdir.

Firma Adresi
Kapı Karakakolu 332. Parsel 285 Pafta 1.Blok 2.Kat Hadımköy yolu üzeri
Büyükçekmece / İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Büyükçekmece

Firma Tel 1
0212 886 32

Firma Tel 2


Firma Fax
0212 886 32

Firma Web Adresi
www.teyvas.com.tr

Firma E-Posta Adresi
teyvas@teyvas.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET