Reklam Ver
Yüksel Catering
Özel Catering
Doyum Yemek
Tosun Toplu Yemek
Kervan Catering

Doğan Catering

Firma Hakkında
Doğan Catering 15 yıllık yönetim ve işletme tecrübesine sahip ekibiyle yıllardır şirketlerin mutfaklarının her türlü gıda ve ihtiyaç maddelerini karşılamaktadır.

750 m2 alanda kurulu müstakil tesisimizde hijyenik şartlarda çağdaş dinamik dürüst işletmecilik prensipleri ile sağlık kurallarına tamamen uyularak üretim yapılmaktadır.

Gıda mühendisi ve hijyen eğitimli idari kadro yönetiminde üretim yapılmakta, yine ayrıca müşavir uzman sağlık kuruluşunca denetlenmektedir.

Personel 3 ayda bir portör muayenesinden, yılda bir kez genel sağlık kontrolünden geçirilir. Tesisimiz her gün dezenfekte edilmekte olup ayrıca ayda 2 kez bakteriyel ilaçlama yapılmaktadır. Hazırlama ve imalat 3 aşamalı özel filtre sisteminden geçen su ile yapılmaktadır.

Hijyen ve sağlık koşullarını sağlamaya uygun olarak düzenlenmiş tesisimizde kullanılan bütün teçhizat ile her türlü dağıtım ve taşıma ekipmanları tamamen paslanmaz çelikten mamul olup her gün muntazaman dezenfekte edilmektedir.

 Tamamen gıda maddeleri tüzüğüne uygun 1.kalite malzeme ile günlük sebze ve meyve kullanılmaktadır.

Etler, veteriner kontrollü, belediye damgalı, ekstra kalite ve yerli taze kesim dana eti kullanılarak kendi tesisimizde hazırlanmaktadır.

Dengeli beslenmeyi ön planda tutarak diyetisyen danışmanlığında ortalama 2500-3000 kalori ölçüsünde hesaplanan menüler en sevilen yemeklerden seçilerek aylık olarak özenle hazırlanmakta ve müşteri onayına sunulmaktadır.


Firma Adresi
Yenikent Mah. Ispartakule Cd. 766.Sk. No:1
Esenyurt Büyükçekmece / İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Büyükçekmece

Firma Tel 1
0212 596 20

Firma Tel 2
0212 620 23

Firma Fax


Firma Web Adresi
www.cateringhizmetleri.com

Firma E-Posta Adresi
info@cateringhizmetleri.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET