Reklam Ver
Saranlar Yemek
Mim-Sin Ev Yemekleri
Sini Yemekçilik
Me-Şe Toplu Yemek
Sofra Tabdlot ve Catering

Elma Catering

Firma Hakkında
İhtiyaca Göre Tasarım
Modernleşme ile birlikte hayatımıza giren ve her konuda büyük önem verdiğimiz “Stil” anlayışı, kendini yemek sektöründe de göstermektedir. Ziyafet hizmetlerinin kaçınılmaz olgusu olan “Yemek Stili” anlayışımızı yemek servislerimizde uygulayarak farklı bir “tarzı” ve “tadı” size hissettireceğiz.

Bu nedenle, ilk günden beri Elma Catering'de, yemek trendlerini takip eden, farklı lezzetleri bir arada kullanarak tat kavramını farklılaştıran, yemek sunumlarında estetik kavrama önem veren ‘Kitchen Artist - Sinan Şahin‘ görev yapmaktadır.
    

Özen ve Güleryüz
Yemeğin, bir ihtiyaç olduğu kadar, bir lezzet ve keyif olduğunu bilen Elma personeli özenle ve güler yüzle size hizmet etmeyi daima ön planda tutmaktadır.

“Anılara yerleşecek anın, lezzetli bir ikramın damak tadı ve minik bir gülümsemenin keyfi olacağını biliyoruz...”

Esneklik
İş dünyasında, verilen ve alınan hizmetin değerinin anlaşılmasında, işin keyfe dönüşmesindeki en önemli unsurun insan ilişkileri olduğunu bilen bir firma olarak, esnek yaklaşımlarımızla şirketinizin bir departmanı gibi çalışmayı, ekibinizin bir parçası olmayı hedefliyoruz.
İhtiyacın kişi ve şirketlere göre değişiklik gösterebileceği bilinci ile; sizleri dinleyip, en uygun şartları ve sunumu belirleyerek, şirketinize uyum sağlayacak tasarım ve çözümlerde bulunuyoruz.


“Özel anlarınızı sizin ile beraber yaşıyor, lezzet ile servisimizi bütünleştirip organizasyonunuza değer katıyoruz…”

Firma Adresi
Cumhuriyet Cad. Fatih Mah. 218/A Çavuşbaşı Kavacık / İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Beykoz

Firma Tel 1
0216 479 14

Firma Tel 2


Firma Fax
0216 479 14

Firma Web Adresi
www.elmacatering.com

Firma E-Posta Adresi
elma@elmacatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET