Reklam Ver
Irmak Grup Catering Tic.Ltd.Şti
diltadım toplu yemek üretim hizmetleri
Hürvet Catering
Cuisine Catering
YEMECE YEMEK

Kurdoğlu Catering

Firma Hakkında

Kurdoğlu A.Ş,1972 yılında çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kuruluşların, toplu yemek ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Günümüzde toplu yemek, Pastane ve Hızlı Yemek alanlarında, gelişen iş iş ortamının gereksinimlerine cevap vermeyi ilke edinerek ve ISO 9002 ve TSE gibi kalite standartları seviyesinde üretimine devam etmektedir.
 
Bunun yanında Kurdoğlu A.Ş, pasta, tatlı ve ekmek gibi mamülleri kendi yerinde üretmektedir. Hedefimiz, toplam kalite felsefesi doğrultusunda mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak,bu doğrultuda partner olarak kabul ettiğimiz müşterilerimize çözüm ortağı

 

Şirket Profili 

KURDOGLU A.S., 1972 yilinda çesitli alanlarda faaliyet gösteren kuruluslarin.toplu beslenme ihtiyacini karsilamak üzere kurulmustur. Kurulusundan günümüze kadar, gelisen is ortaminin gereksinimlerine cevap verecek, en uygun kosullarda hizmet vermeyi ilke edinmis ve uygulamistir.
Otuz yili asan bu süreçte, basarili olmanin sirrini güçlü bir isletme ile olacagini bilen KURDOGLU A.S., faaliyetlerini içeren konularda devamli olarak arkasinda bu destegi daha da güçlü kilacak yatirimlarda bulunmustur.
Isletme yapisi, yillarin getirmis oldugu deneyim ile degisen kosullara en kisa zamanda uyum saglayacak nitelikte gelistirilmektedir. KURDOGLU A.S., çesitli kuruluslar ile çalismanin, ancak uzun bir süreçte verimli olacagini bilen bir isletme anlayisi ile hizmet vermektedir.
Günümüzde TOPLU YEMEK , PASTANE ve HIZLI YEMEK alanlarinda hizmet veren KURDOGLU A.S., günde 30.000 adet/gün kapasiteli 3.000m2 kapali alana sahip üretim tesislerinde, tek bir merkezden üretim yapabilen yegane kurulustur. Bu sayede merkezi kalite kontrol sistemi ile kalite standartlarini sürekli olarak denetim altinda tutarak, üretim maliyetlerini de düsürebilmektedir.

Yüksek adetli ve belirli kalite standartlari olan bir üretim kapasitesi ile çalismanin, ancak deneyimli ve egitimli bir kadro ile olacagini bilen KURDOGLU A.S., bunu gerçeklestirirken arkasinda bulunan güçlü isletme yapisi ile daha da güvenli adimlar atarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Her zaman yüksek kalite standartlari ile çalismayi hedefleyen KURDOGLU A.S. yönetimi, bu yöndeki çalismalarini basari ile sürdürmekte ve ISO 9001 , TSE gibi kalite standartlari seviyesinde üretimine devam etmektedir.
Basarili ve uzun süreli bir çalismanin, ancak yüksek kalite standartlari olan bir ekip çalismasi ile gerçeklesecegini bilen isletme yapisi, gelecege yönelik hedefleri, basari ile tasimaktadir.

KURDOGLU A.S.'nin isletme yapisi zaman içinde degisen kosullara uyum saglamak ve kuruluslara en uygun çözümü üreterek, yüksek standartlarda, uygun maliyetler ile hizmet vermeyi kendisine ilke edinmistir.
 
 Firma Adresi
Eski büyükdere cad. gülter sok. No : 10 4.Levent

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Beşiktaş

Firma Tel 1
0212 280 26

Firma Tel 2


Firma Fax
0212 325 50

Firma Web Adresi
www.kurdoglucatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@kurdoglucatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET