Reklam Ver
Mola Catering Yemek
hisar tuncer yemekçilik
Samanyolu Yemek
KRİSTAL DÖNER KEBAP YEMEK SALONU-KARS
Ebik Yemek

Çelebi Catering

Firma Hakkında

ÇELEBİ CATERING 54 yıllık tecrübenin sağladığı güven ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. En büyük olmak yerine iyi olmayi hedefleyen ÇELEBİ CATERING hazıryemek sektöründeki özgünlüğünü devam ettirmektedir. Sizinle buluştuğumuz bu gün 35 çalışanı olan bir aileyiz. Deneyimli kadromuz tarafından sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretilen yemeklerimiz ile dengeli beslenen Türkiye'nin en seçkin kuruluşlarında görev yapan 2000 tüketicimizle iş yeri yemeklerindeki huzurlu ve saygın birlikteliğimiz devam etmektedir.

 

Hizmetlerimiz

 

Toplu Hazır Yemek Servisleri

Çelebi Catering, toplu hazır yemek alanında 1985' den bugüne 200' e yakın kuruluşa hizmet vermiştir. TSE belgeli üretim tesislerinde hazırlanan menüler, en doğru hizmet esaslarıyla tüketicilere ulaştırılmaktadır.

Özel Günler ve Düğünler

Düğünler, doğum gün- leri, partiler, yıl dönüm- leri vb. özel günlerde müşterilerin seçeceği menülerin servisi ve organizasyonun plan- lanması konusunda hizmet vermektedir.

Yemekli Toplantılar

Çelebi Catering, kuruluş- ların uyguladıkları şirket içi veya şirketlerarası organi- zasyonlarda, özel menüler ile hizmet vermektedir.

Kokteyl & Gala

Koktely, gala, firma açılışları vb. özel günlerde hizmet veril- mek üzere, ihtiyaçlara göre belirlenecek menüler ile hizmetler sunulmaktadır.Firma Adresi
Beyazgül Cad. No:25 Arnavutköy
Beşiktaş - İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Beşiktaş

Firma Tel 1
0212 263 30

Firma Tel 2
0212 287 34

Firma Fax
0212 287 34

Firma Web Adresi
www.celebicatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@celebicatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET