Reklam Ver
Ceyhan Yemek
Kervan Catering
Sini Yemekçilik
Prestij Catering
Samanyolu Yemek

Nesil Catering

Firma Hakkında
Kalite Politikamız yayınlanarak yönetimimiz tarafından tüm çalışanlara verilen eğitimler ve çeşitli noktalara asılarak iletilmiş, anlaşılması sağlamıştır. Kalite politikası, sürekli uygunluk açısından Yönetimin Gözden Geçirme toplantılarında görüşülerek revizyon gereklilikleri karara bağlanır.

"Yemek üretim süreçlerinin kontrolünü sağlayarak; hijyenik ve lezzetli yemekler üretip müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmak, çalışanlarımızın kişisel yeteneklerini geliştirip onlardan en etkin şekilde yararlanabilmek amacıyla sürekli eğitimlerden geçmelerini sağlayıp insan sağlığına önem veren bir yapı oluşturmak ve sürekli kılmak Nesil Catering olarak Kalite Politikamızdır."

Nesil Catering' in Kalite Hedefleri

Firmamız kalite hedefleri, her yılın Mayıs ve Kasım aylarında olmak üzere iki defa düzenlenen Yönetimin Kalite Sistemini Gözden Geçirme toplantısında gözden geçirilir ve değerlendirilir. Yapılan değerlendirmelerde kalite hedeflerine ulaşabilme derecesi göz önüne alınır. Hedeflerde görülen ciddi sapmalarda firma yönetimimiz gerekli tedbirleri alır.

Kalite hedeflerinin belirlenmesi aşamasında; daha önce belirlenen kalite hedefleri ve bunlara ulaşabilme dereceleri, firmanın sürekli gelişme ihtiyacı, müşteri istek ve beklentileri gibi unsurlar etkili olur. Belirlenmiş olan kalite hedeflerimiz aşağıdaki gibidir.

• Her 3 ayda bir müşteri memnuniyeti anketi düzenleyerek müşteri istek ve şikayetlerini %5'in altına indirmek,

• Müşteri sayımızı 2004 yılı sonuna kadar %30, 2005 yılı sonunda da %90 2006 sonunda %60 oranında arttırmak,

• Personelimizin almış olduğu eğitime ilave olarak 3 ayda bir Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili destek eğitimi verdirmek,

• İlgili Personelimizi gıda, mutfak cihaz ve teçhizatları ile ilgili fuarlara göndererek teknolojiyi ve sektörü yakından takip etmesini sağlamak, yurtiçi ve dışı fuarlara göndermek,

• Personel verimini % 95'e çıkarmak,

• Personelin değişim hızını %5'te tutmaktır.

Belirlenmiş olan bu hedeflere ulaşılamaması durumunda Düzeltici veya Önleyici faaliyet başlatılır, sebepleri araştırılarak bu sebeplerin ortadan kaldırılması için gereken faaliyetler hayata geçirilir. Hedeflere ulaşılması durumunda ise ilgili hedefin iyileştirilmesi esas alınarak bu hedef revize edilir. Hedeflerde istenen maksimum iyileşmenin sağlanması durumunda ise artık bu seviyeyi korumak ve iyileşmeye ihtiyacımızın olduğu daha detay noktalara inerek mükemmelliğe adım adım yaklaşım sağlanacaktır.

Firma Adresi
Sanayi Caddesi Bilge Sokak No:2
Yenibosna - Bahçelievler - İSTANBUL

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Bahçelievler

Firma Tel 1
0212 551 32

Firma Tel 2


Firma Fax
0212 551 26

Firma Web Adresi
www.nesilcatering.com

Firma E-Posta Adresi
nesil@nesilcatering.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET