Reklam Ver
Polesan Yemek
EGELİ YEMEK
Sofra Yemek
Soyak Catering
TOKGÖZ CATERİNG

İstanbul / Bağcılar ilçesinde bulunan firmalar

Bağcılar ilçesinde 13 Catering firması var

İstanbul Şehrinde ki diğer Catering firmalarını görmek için Buraya tıklayın..


Kübra Catering

Kübra Catering

Şirketimizin temel amaçlarından biri kurum kültürümüzün iyi niyet ve ticari ahlakın getireceği kaliteli ve lezzetli yemek, hijyenik bir ortamda üretim, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanması yönündedir. Bu doğrultuda K&..

Devamı için tıklayın..

Yüksel Catering

Yüksel Catering

Hizmetlerimiz

Çocuklarımız yarınlarımızdır; umudumuz ve bu ülkenin genç beyinleridir. Onları geleceğe sağlıklı bir şekilde hazırlayacak olan bizleriz. Bu nedenler onların dengeli ve zengin yemeklerle beslenmeleri gerektiğinin bilincindeyiz. YTY ortamında hazırlanan sağlıklı yemekler..

Devamı için tıklayın..

Yepida Toplu Yemek

Yepida Toplu Yemek

Üretim kapasitesi yüksek; mutfağı hızlı; profesyonel servis anlayışıyla, iş yerlerinde fabrikalarda, okul ve toplantılarda, sizin istekleriniz doğrultusunda yemek salonlarında en uygun çözümleri sunar. İhtiyaç duyduğunuzda müessenizde mutfak kurarak çözüm ortağınız oluyor.

Devamı için tıklayın..

Kaan Catering

Kaan Catering

Sağlıklı olmanın ilk şartlarından biri de doğru beslenmekten geçer. Bu bilinçle hareket ederek daha temiz, daha sağlıklı yemek üretme çabasında olan şirketlerinden biri olan Kaan Catering insan sağlığını ön planda tutmaktadır.

Kaan Catering, 1998 yılında kurulduğu günden bugün..

Devamı için tıklayın..

Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET