Reklam Ver
Nesil Catering
Saranlar Yemek
Toyes Catering
Ufuk Yemek Catering
Sini Yemekçilik

Burak Yemek Catering

Firma Hakkında
01.02.2006 yılında kurulan yemek fabrikamız, bünyesinde çalıştırdığı tecrübeli elemanlarıyla, alt yapı ve donanım itibariyle Türk Gıda Kodeksine uygun binası ile hizmetine devam ediyor.

Kurumumuz hazır yemek ve toplantı organizasyonlarınızda sizlere hizmet etmek amacındadır. İnsan sağlığı, kalite ve hijyeni temel prensip edinerek üretim ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da geliştirmektedir.

Kalite standartlarımızı arttırmak adına siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor, üretimimizi ve hizmetlerimizi bu şekilde yönlendiriyoruz.

ISO 9001:2000, HACCP ve Gıda Sicil Belgelerine sahip olan firmamız   her geçen gün kendini yenilemekte ve personelini de bu paralelde geliştirmektedir. Çağımızın gelişmiş şirketleri, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadırlar. Bu bağlamda size iyi bir çözüm ortağı olabileceğimizi sunmaktayız.


Firma Adresi
Parseller Mustafa Kemalpaşa Mah. Orhangazi Cad. Yenici Apt. No:27/B
Avcılar / İstanbul

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Avcılar

Firma Tel 1
0212 690 41

Firma Tel 2


Firma Fax
0212 690 41

Firma Web Adresi
www.burakyemek.com

Firma E-Posta Adresi
info@burakyemek.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET