Reklam Ver
Doruk Yemek
asır yemek ve Catering şirketi
Birtat Yemek Catering
Miras Tabldot Yemek
hisar tuncer yemekçilik

Alioğlu Catering Yemek

Firma Hakkında

1989 yılında sektöre adım attığımızda önümüze öncelikle dürüst olmak ve dürüst kalmak gibi çok önemli bir hedef koyduk. Bu fikrimizde zamanla ne kadar da haklı olduğumuzu gördük. Hemen ardından kaliteli hammadde alımı, hijyenik tesisler/hijyenik üretim ve kaliteli servis gibi diğer ilkelerimizi de ardı ardına ekledik. İlk günden itibaren, bu ilkelerimizden asla taviz vermedik.

İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan tüm müşterilerimizden bugüne kadar sürekli takdir ve teşekkür aldık.

Taşıma yemek hizmetini firmamızdan alan tüm müşterilerimize şunu rahatlıkla ifade edebiliriz : "Alioğlu Catering mutfaklarının tamamı hijyeniktir ve tesislerimizi gönül rahatlığı ile günün her saatinde gezebilirsiniz."

Üretimimizde kullanılan tüm hammaddeler A kalite grubundan seçilerek depolarımıza alınmaktadır. İşlerliği gıda mühendislerimizce periyodik olarak kontrol edilen sağlıklı ve hijyenik depolarımızda, ürünleri ideal şartlarda tasnifliyor ve depoluyoruz

Kalitemizi artırmak adına müşterilerimizden gelen talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor ve üretimimize bu şekilde yön veriyoruz.

Misyonumuz

Alioğlu olarak misyonumuz; müşterilerimize çağdaş üretim koşullarında, hijyenik ve ev yemekleri gibi lezzetli catering hizmeti sunmaktır.

Çağdaş üretim koşulları ve kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun catering hizmeti sunmak, şirket olarak bizim en önemli sorumluluğumuzdur.
 
Vizyonumuz

Alioğlu Catering, kurulduğu tarihten itibaren yemek sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.

Bugün de hedefi; sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, şirket bünyesinde uygulanmakta olan çağdaş üretim standartlarını sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.
 
Hedeflerimiz

Hedefimiz, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve hijyen anlayışımızdan ödün vermeden , sektördeki değişim ve gelişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan çalışma prensiplerimizle hareket ederek; firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır. Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda; kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.
 
Vazgeçilmez Değerlerimiz

Kalitenin maliyetinden asla taviz vermeden, maksimum hizmeti sunmak
Hijyenden asla taviz vermemek
Ürün müşteri beklentilerine göre şekillendiren yapımızı korumak ve sürekli geliştirmek
İletişim gücü yüksek, paylaşan ve öğrenen takım ruhumuz
Dinamizm, şimdinin gücüne inanmak
Yenilikçilikte ısrar
Personelin sağlığını sürekli kontrol etmek ve korumak
 
Sektördeki Yenilikçi Uygulamalarız

Hijyen esaslarının özgün uygulamalarını sektöre kazandırmak
Temizlik sonrası kontroller ile temizliğin kalitesinin ölçümünün sağlanması
Tüm bilgilerin "Alioğlu Digital Data Ortamı" na alınarak bilgiye ulaşmada sürat sağlanması
Yemekte ısı kaybını önlemek için Termo-Box kapları tüm servislerde kullanmak
Frigorifik dağıtım araçlarını sektörle tanıştırmak
Her besin grubu için ayrı ayrı soğuk hava depoları kurmak
Yerinde hizmet verilen işletmelerde Proje Mühendisleri görevlendirmek
Üretimin tüm aşamalarında Gıda mühendislerinin bulunması ve personel yemeğinin bilimsel ölçülere uygun olarak üretilmesi
Sektöre profesyonel eleman yetiştirilmesi amacıyla uzman eğitimcilerle çalışmak

 Firma Adresi
Cihangir Mah. Sananyi Sok. No:4

Firma İl
İstanbul

Firma İlçe
Avcılar

Firma Tel 1
0 212 422 20

Firma Tel 2


Firma Fax
0 212 422 20

Firma Web Adresi
www.alioglugida.com

Firma E-Posta Adresi
info@alioglugida.com


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET