Reklam Ver
Paksoylu Catering
Europa Catering
Uğraş Catering
Davin Gıda ve Catering Hizmetleri
Zirve Yemek Catering

Mendika Yemek Catering

Firma Hakkında
Yemek yapmak ve sunmak...İşte bizim 1989 yılından bugüne seçkin kurum ve kuruluşlara yaptığımız en iyi iki şey. İştigal konusu; toplu yemek üretimi, kokteyl ve organizasyon hizmetleridir.

Şirket merkezi Büklüm sokak No: 11/4 Kavaklıdere/ANKARA adresindedir. Şirketimiz özellikle kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet veren ilk özel firmalardandır.1990 yılında Türkiye’de ilk defa özelleştirilmesi yapılan Dr. Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi ile yerinde toplu yemek üretimi ve sunumu işine başlanmış olup, bu tarihten itibaren çeşitli kamu kuruluşlarında ve özel sektörde yerinde üretim ve taşıma hizmeti başarıyla yürütülmüştür.

Firmamızın her türlü ihtiyaca cevap veren,üstün hizmet ve yiyecek kalitesini sağlaması uzun süreli müşteri birlikteliklerini doğurmuştur. Bu yönde T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı Yüksek İhtisas Hastanesi’ne ve Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 1998’den beri 9 yıldır, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2003’ten beri 4 yıldır kesintisiz olarak başarıyla hizmet verilmektedir.

Farklı hizmet anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda yapılan çalışmalar sonucunda doğan, müşteri taleplerini karşılayabilmek amacıyla 2004 yılı itibariyle İnoksan’ın projelendirmesiyle 1000 m² kapalı alana sahip Gersan Sanayii Bölgesi’ndeki fabrikamız hizmete açılmıştır.

Firmamız 2005 yılı itibariyle ise Sosyal Sigortalar Kurumu’nun Antalya ve Balıkesir’deki, Sigorta Eğitim ve Dinlenme Tesisleri’nin yemek üretimi, servis ve servis sonrası hizmetleri işi ile Ankara dışına açılmıştır.

Mendika Yemek ve Catering, kalitede sınır tanımayan  hizmet anlayışıyla, Türk Standartları Enstitüsü tarafından ulusal ve uluslar arası geçerliliğe sahip kalite belgelerine layık görülmüştür.

Firma Adresi
Gersan Sanayi Sitesi 658. Sokak No:56
İstanbul Yolu / Ankara

Firma İl
Ankara

Firma İlçe
Yenimahalle

Firma Tel 1
0312 444 02

Firma Tel 2


Firma Fax
0312 257 40

Firma Web Adresi
www.mendika.com.tr

Firma E-Posta Adresi
mendika@mendika.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET