Reklam Ver
Prestij Catering
Soyak Catering
İkram Catering Davet Organizasyon
PRENSES YEMEK
ALYA YEMEK ÜRETİM GIDA PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ

Bilintur Catering

Firma Hakkında

Bilintur Catering Centre tüm Dünyada olduğu gibi HACCP standardının uygulamasını da içine alan yeni bir gıda güvenliği standardı olan ISO 22000 standardının kurum bünyesinde kurulması için çalışmalarını tamamlayarak; yapılan denetim sonrası ISO 22000 Belgesini sistemine katmıştır.

 
Bu standart; HACCP sistemine ek olarak tedarikçi kontrollerinin artırılmasını,alerjen kontrolünü, detaylı risk analizlerinin tüm gıda üretim zinciri boyunca sağlanması gerekmektedir.  

Güncel Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

 Yiyecek içecek sektöründe gıda üretiminin her aşaması için Türk Gıda Kodeksi ve Türk Gıda Mevzuatı şartlarına uygun, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda fiyat, lezzet, kalite ve hijyeni en iyi koşullarda sağlayarak üretim, sevkiyat ve sunum yapmak.

  Sürekli iyileştirme anlayışı içerisinde yönetim sistemi, kalite ve hijyen koşullarını periyodik olarak gözden geçirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
 
  Bu amaçlar ile mevcut üretim kapasitemizi, insan kaynağımızı ve tedarikçi katkılarını verimli bir şekilde yöneterek, sürekli eğitim anlayışı ile çalışanlarımızın güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlayarak, rekabet gücümüzü arttırarak sektörde lider olmak.Firma Adresi
Bilintur Catering Centre Doğu Kampüsü 1.Cadde Bilkent Ankara

Firma İl
Ankara

Firma İlçe
Merkez

Firma Tel 1
0312 266 49

Firma Tel 2


Firma Fax
0312 266 49

Firma Web Adresi
www.bilinturcatering.com

Firma E-Posta Adresi
info@bilintur.com.tr


Tasarım ve Kodlama HisWeb.NET